برای آنکه خیابانها آلوده نشود؛

از روی ناچاری زباله های بیمارستانی را جمع می کنیم

۱۳۸۶/۱۰/۱۵ - ۰۰:۰۰ - کد خبر: 9034
از روی ناچاری زباله های بیمارستانی را جمع می کنیم
به گزارش خبرنگار سلامت نیوز،مسعود کرباسیان گفت: طبق قانون شهرداري تهران هيچ وظيفه‌اي در خصوص جمع‌آوري زباله‌هاي بيمارستاني ندارد و به دليل اينكه بهداشت شهر به خطر نيفتد و زباله ها پوشه شهر جمع نشوند، اين كار را انجام مي‌دهد.
کرباسیان ادامه داد :اپر قرار است شهرداری بابت این کار پولی بگیرد سریعتر مشخص شود،بااینکه ما فعلا زباله های بیمارستانی را جمع آوری و دفن می کنیم ولی نمی دانیم باید چکار کنیم.
به گفته كرباسيان، شهرداري تهران ساليانه 8 تا 10 ميليارد تومان براي جمع‌آوري زباله‌هاي بيمارستاني هزينه مي‌كند که اين هزينه را بايد بيمارستان‌ها بپردازند و نبايد پول جمع آوري زباله‌هاي بيمارستاني را از عوارضي كه مردم مي‌دهند تامين كرد وی در پاسخ به اين پرسش فارس كه اين پول چگونه تامين مي‌شود؟ گفت: بخشي را شهرداري مي پذيرد و بخشي را بيمارستان‌ها و در حال حاضر شهرداري از بيمارستان‌ها در اين زمينه طلب دارد.
معاون خدمات شهري شهرداري تهران در پاسخ به اين پرسش كه گفته مي‌شود در زباله‌هاي بيمارستاني اندام، احشا و جنين انسان ديده شده است؟ گفت: اقلام خطرناك‌تر و بيماري‌زا تري در زباله‌هاي بيمارستاني پيدا مي‌شود.
نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
5.82854s, 18q