بیماران هموفیلی در نامه‌ای ضمن ابراز نگرانی درباره مشکلات پیش روی طرح تحول نظام سلامت، برخی مشکلات بیمه‌ای خود را مطرح کرده و حل این مشکلات را از دولت و مجلس خواستار شدند.

طلب 5 میلیاردی داروخانه هموفیلی‌ها از بیمه‌ها

سلامت نیوز:بیماران هموفیلی در نامه‌ای ضمن ابراز نگرانی درباره مشکلات پیش روی طرح تحول نظام سلامت، برخی مشکلات بیمه‌ای خود را مطرح کرده و حل این مشکلات را از دولت و مجلس خواستار شدند.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از  ایسنا، در متن این نامه که احمد قویدل، مدیرعامل کانون هموفیلی ایران در اختیار ایسنا قرار داد، آمده است:« بیماران هموفیلی و دیگر مبتلایان به انواع اختلالات انعقادی امضاکننده این نامه، ضمن ابراز نگرانی شدید از توقف طرح تحول سلامت که بی‌تردید یکی از موفق‌ترین طرح‌ها در حوزه بهداشت و درمان کشور بوده است، اظهار امیدواری می‌نمایند که با همکاری دولت و مجلس امکان تداوم اجرای این طرح ملی و مردمی فراهم گردد. مردم ایران پس از سال‌ها انتظار برای اجرای یکی از مهم‌ترین اصول قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران، چند سال است طعم شیرین امنیت درمانی را در سایه منابع ملی کشور به موازات امنیت مرزهای کشورمان چشیده‌اند. میزان رضایتمندی مردم از عملکرد وزارت بهداشت و سکاندار این وزارتخانه در این دوره در تاریخ پس از انقلاب شکوهمند اسلامی بی‌نظیر بوده است.