رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایران گفت: تامین دارو و تجهیزات پزشکی برای بیمارستان های تحت پوشش این دانشگاه در گروی پرداخت به موقع مطالبات ما از بیمه ها است.

تامین دارو و تجهیزات پزشکی بیمارستان ها مستلزم پرداخت بموقع بیمه ها

سلامت نیوز:  رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایران گفت: تامین دارو و تجهیزات پزشکی برای بیمارستان های تحت پوشش این دانشگاه در گروی پرداخت به موقع مطالبات ما از بیمه ها است.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از ایرنا،سیدجواد حاجی میراسماعیل  افزود: برای جلوگیری از بحران جدید در بیمارستان حتما باید برای پرداخت های بعدی به شرکت های دارویی و تجهیزات پزشکی، آمادگی لازم را داشته باشیم و این مساله مستلزم آن است که بیمه ها پرداخت ها را به موقع انجام دهند تا بتوانیم بدهی های مراکز خود را به موقع تسویه کنیم.


وی تصریح کرد: متاسفانه تامین اجتماعی فقط بخش کمی از مطالبات ما را پرداخت کرده اما بیمه سلامت مبلغ قابل توجهی از مطالبات خود یعنی حدود 81 میلیارد تومان را قبل از تعطیلات نوروزی به دانشگاه علوم پزشکی ایران پرداخت کرد و ما توانستیم بخشی از بدهی های دارویی و تجهیزاتی خود را پرداخت و تسویه کنیم.


رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایران ادامه داد: مقداری مطالبات نیز به همکاران و پرسنل پزشکی داشتیم که توانستیم بدهی تا دو ماه آنها را نیز پرداخت کنیم.
حاجی میراسماعیل افزود: حدود 200 میلیارد تومان از تامین اجتماعی مطالبه داشتیم که شاید تقریبا فقط یک دهم آن پرداخت شده است.
به گزارش ایرنا هم اکنون 66 بیمارستان دانشگاهی ، خصوصی و وابسته به سایر نهادها تحت پوشش منطقه جغرافیایی دانشگاه علوم پزشکی تهران در مناطقی از تهران، شهریار، رباط کریم و شهرقدس فعالیت دارند.برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 11 =