حدود 60 روز از زلزله ویرانگر در غرب کشور می‌گذرد؛ اگرچه همه امکانات کشور برای رفع مشکلات زلزله‌زدگان بسیج شده بود اما گاهی برخی اقدامات برای مدیریت بحران باشد، خودشان بحران‌زا هستند. توزیع دارو و اقلام دارویی در مناطق زلزله‌زده از جمله مواردی است که اگرچه مورد نیاز مردم بوده، اما مشکلاتی را هم با خود، به دنبال داشته است.

مردم فروشنده شیرخشک شده‌اند!/ مشکلات داروخانه‌داران در مناطق زلزله‌زده

سلامت نیوز:حدود 60 روز از زلزله ویرانگر در غرب کشور می‌گذرد؛ اگرچه همه امکانات کشور برای رفع مشکلات زلزله‌زدگان بسیج شده بود اما گاهی برخی اقدامات برای مدیریت بحران باشد، خودشان بحران‌زا هستند. توزیع دارو و اقلام دارویی در مناطق زلزله‌زده از جمله مواردی است که اگرچه مورد نیاز مردم بوده، اما مشکلاتی را هم با خود، به دنبال داشته است.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از آنا؛ شهرهای سرپل ذهاب و ثلاث باباجانی روی هم رفته 8 داروخانه دارند، سه تا از داروخانه‌ها که در همان لحظه اول زلزله با خاک یکسان شدند و هنوز هم سرپا نشده‌اند، اما 5 داروخانه دیگر، با وجود خسارت‌هایی که دیده بودند، از همان روز اول، خدمت‌رسانی به مردم را آغاز کردند و در این مدت هم تلاش‌ کرده‌اند تا خدمات‌رسانی‌شان با اشکالی روبرو نباشد.

داروخانه دکتر ایازی، یکی از داروخانه‌های معروف شهر سرپل ذهاب است. اگرچه پیش از زلزله این داروخانه به اندازه خودش در شهر معروف بود اما انتشار تصاویری از خدمات‌رسانی این داروخانه پس از وق