ترس از کرونا سبب فراموش کردن بیماران نیازمند به خون نشود

۱۳۹۸/۱۲/۰۷ - ۱۴:۴۳ - کد خبر: 289909
ترس از کرونا سبب فراموش کردن بیماران نیازمند به خون نشود

سلامت نیوز:سخنگوی سازمان انتقال خون تاکید کرد: نیاز به خون و فرآورده های آن همیشگی است و مردم نباید به خاطر فضای روانی که در اثر ورود کرونا به ایران ایجاد شده اهدای خون را که تنها درمان بیماران نیازمند به خون است فراموش کنند.


به گزارش سلامت نیوز به نقل از فارس، بشیر حاجی بیگی، سخنگوی سازمان انتقال خون اظهار کرد: موج‌های بیماری مقطعی است و به زودی این موج نیز مانند دیگر بیماری‌ها مهار خواهد شد اما مهم است که نگذاریم جو روانی آن آسیب‌های بیشتری بر جامعه تحمیل کند.


وی با اشاره به اهمیت همدلی و یاری رسانی مردم به مهار این موج بیماری و رعایت دقیق ضوابط و ملاحظات پیشگیرانه گفت: روزهای زمستان و در پی آن بهار و تعطیلات عید نوروز همیشه اهدای خون را در اولویت دوم قرار می‌دهد و امروز این موج بیماری نیز می‌تواند سبب کاهش بیشتر اهدای خون شود.
سخنگوی سازمان انتقال خون اضافه کرد: از شهروندان دعوت می‌کنیم در صورت سلامتی و داشتن شرایط اهدای خون همچنان اهدای خون را در اولویت‌های خود قرار دهند.


حاجی بیگی برای همه هموطنان آرزوی سلامتی و برای بیماران آرزوی بهبودی و از اهدا کنندگانی که حتی در این شرایط علاوه بر سلامت خود به فکر سلامت بیماران نیازمند به خون هستند، تقدیر و تشکر کرد.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
0.21004s, 18q