اطلاع رسانی تبلیغاتی

دستگاه وکیوم مردانه از رویا تا واقعیت

۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۱۰:۳۹ - کد خبر: 307537
دستگاه وکیوم مردانه از رویا تا واقعیت

سلامت نیوز:اگر شما نیز همانند بسیاری از مردها به مسائل جنسی اهمیت بسیار زیادی می‌دهید، قطعا باید نام وکیوم مردانه یا دستگاه بادکش آلت تناسلی را شنیده باشید.

تا پیش از این‌ها از دستگاه های بادکش برای افزایش سایز اندام های جنسی در زنان استفاده می‌شد، اما بعدها تاثیرات مثبت و مطلوب این دستگاه‌ها در آقایان نیز به اثبات رسید و دستگاه های فوق العاده‌ای با نام وکیوم مردانه راهی بازار شدند. این دستگاه همان رویایی بود که مردان در طول تاریخ به آن فکر می‌کردند و تصور نمی‌شد زمانی به واقعیت مبدل شود.


هیچ چیز برای یک مرد دشوارتر از این نیست که نتواند آمیزش جنسی مطلوبی را تجربه کند. با افزایش سطح فرهنگ جوامع امروزی بسیاری از مردان به این امر توجه ویژه‌ای دارند که شریک جنسی آن‌ها نیز لذت کافی را در زمان آمیزش جنسی ببرد.


تا سالیان طولانی مردان از این واقعیت که می‌توان سایز و قطر آلت تناسلی را افزایش داد و حتی حالت راست و ایستاده آلت را پس از ارضا شدن حفظ کرد غافل بودند تا اینکه تحقیقات مختلفی صورت گرفت و یک وسیله ساده و در عین حال کاملا کاربردی به نام وکیوم مردانه طراحی و تولید شد.


دستگاه وکیوم مردانه را بیشتر بشناسید
دستگاه وکیوم بیش از آنکه یک دستگاه عجیب و غریب بوده و مکانیزم عملکرد و نتایج آن دور از ذهن باشد نوعی دستگاه مکانیکی است که به ساده‌ترین شکل ممکن طراحی شده و به خط تولید رسیده است و این امر تاثیر بسیار زیادی در کاهش نگرانی های مردانی خواهد داشت که می‌خواهند چنین دستگاهی را خریداری کرده و مورد استفاده قرار دهند.


در واقع وکیوم یک واژه انگلیسی به معنای خلاء و یا جایی که هوا وجود ندارد است. از این واژه برای معرفی برخی از وسایل مکش دار یا مکنده همانند جاروبرقی نیز استفاده می‌شود، اما امروزه از این صفت برای معرفی یک دستگاه کاملا ویژه و متفاوت بهره می‌برند.

حال سوالی که مطرح می‌گردد این است که مهمترین مشکلات جنسی در مردان چیست و چرا محققان تصمیم به ابداع و طراحی چنین دستگاهی نموده اند؟ پاسخ این سوالات را در ادامه این مقاله بیان می‌کنیم.


مهمترین مشکلات جنسی در مردان
پیش از اینکه مهمترین مشکلات جنسی مردان را بیان کنیم بد نیست بدانید که اغلب مردان هرچند از نظر پزشکی دچار هیچ گونه مشکلی نیستند، اما ممکن است از سایز و قطر آلت خود رضایت نداشته باشند، این درحالی است که اگر قطر آلت شما 3.9 سانتی متر باشد و سایز آن نیز حداقل 12 سانتی متر در حالت نعوظ باشد، شما هیچ گونه مشکل پزشکی نداشته و علاوه بر اینکه می‌توانید لذت کافی را در زمان نزدیکی ببرید قادر به ایجاد احساس لذت در شریک جنسی خود نیز خواهید شد، اما هر کدام از مسائل ذیل به عنوان یک اختلال یا مشکل جنسی مطرح می‌گردد:


- قطر بسیار کم آلت به گونه‌ای که کمتر از 3 سانتی متر باشد به نحوی که در حالت دخول هیچ گونه اصطکاکی را با دیواره واژن احساس نمی‌کنید. (دقت کنید که در این خصوص ممکن است عدم اصطکاک به علت اندازه نامتعارف واژن باشد.)


- اگر سایز آلت شما کمتر از 9 سانتی متر باشد.


- اگر در حالت نعوظ، آلت شل و غیر محکمی‌دارید.


- اگر مبتلا به کج بودن آلت به میزان 30 درجه انحنا هستید.


- اگر در کمتر از پنج دقیقه دچار انزال می‌شوید.


رفع مشکلات جنسی با دستگاه وکیوم مردانه
شاید باورکردنی نباشد، اما خرید دستگاه وکیوم مردانه قادر است تمامی‌مسائل اخیر را رفع نماید. می‌پرسید چگونه؟
مکانیزم عملکرد دستگاه وکیوم مردانه به این صورت است که با ایجاد خون رسانی بسیار زیاد در ناحیه آلت تناسلی، حجم و طول آن را افزایش می‌دهد و این امر می‌تواند مشکلات اول، دوم و سوم را در خصوص قطر و سایز آلت مردانه به همراه سفت کردن و راست بودن آلت رفع کند.


باتوجه به اینکه دستگاه وکیوم یک وسیله شیشه‌ای و غیر قابل انعطاف است، پس از افزایش حجم و سایز آلت تناسلی، آن را در یک مسیر مشخص و تعیین شده افزایش می‌دهد و به آلت های کج اجازه نمی‌دهد از مسیر تعیین شده خارج شوند.


این عملکرد حتی بعد از خارج شدن وکیوم نیز پایدار است و میزان کجی آلت به حدی کاهش میابد که هیچ گونه تاثیری در رابطه جنسی شما نخواهد داشت.


اگر مرد پس از ارضا شدن حالت نعوظ را داشته باشد، می‌تواند با اینجا اصطکاک در دیواره های واژن و همچنین یک معاشقه مطلوب، همسر خود را به ارگاسم برساند. این حالت را با استفاده از وکیوم مردانه ایجاد می‌کنند.


بایدها و نبایدهای استفاده از دستگاه وکیوم مردانه
اولین مسئله‌ای که باید در این خصوص رعایت کنید توجه به قیمت دستگاه وکیوم مردانه است. هرگز به سراغ دستگاه های ارزان قیمت نروید به این امید که صرفه جویی می‌کنید. برخی از محصولاتی که در زندگی خریداری می‌کنیم جای هیچ گونه صرفه جویی را باقی نمی‌گذارند و نباید به دنبال محصولات ارزان‌تر برویم.


محصولات جنسی در زمره چنین مواردی قلمداد می‌شوند. گذشته از این‌ها باید بدانید که این دستگاه به صورت موضعی و برای یک زمان خاص منجر به افزایش سایز و قطر آلت تناسلی می‌شود، اما در برخی از افراد که همواره از آن استفاده کرده‌اند منجر به افزایش نسبی حجم آلت تناسلی در زمان هایی که حتی از این دستگاه استفاده نکرده‌اند شده است.


اگر سایز آلت شما بیش از 16 سانتی متر است هرگز از این دستگاه استفاده نکنید چرا که ممکن است در زمان آمیزش جنسی با بروز دردهای بسیار زیاد برای همسرتان همراه باشد. پیش از سن 18 سالگی نیز قطر و سایز آلت تناسلی تکامل نیافته است و به هیچ وجه از روی کنجکاوی یا حتی نیاز از این وسیله استفاده نکنید. پس از خرید دستگاه وکیوم مردانه سعی کنید تمامی‌محدودیت های استفاده از دستگاه را مطالعه کنید و خارج از قواعد تعیین شده از آن استفاده نکنید.


نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
9.21396s, 19q