بارش باران در 9 استان طی امروز

۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۳:۲۶ - کد خبر: 310330
بارش باران در 9 استان طی امروز

سلامت نیوز: سازمان هواشناسی اعلام کرد که امروز جمعه 27 فروردین سامانه بارشی در شمال شرق و شرق کشور فعال است.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از پانا، براساس آخرین داده‌های هواشناسی طی امروز جمعه 27 فروردین سامانه بارشی در شمال شرق و شرق کشور فعال است و بر این اساس در استان‌های خراسان شمالی، خراسان رضوی، ارتفاعات شرق مازندران، سمنان و گلستان رگبار باران گاهی رعد و برق و وزش باد شدید موقت و در برخی نقاط مستعد بارش تگرگ در استان‌های خراسان جنوبی، یزد، ارتفاعات کرمان و شرق اصفهان بارش پراکنده گاهی همراه با رعد و برق پیش‌بینی می‌شود.

فردا شنبه در استان‌های خراسان شمالی، خراسان رضوی، خراسان جنوبی، ارتفاعات یزد و کرمان بارش پراکنده رخ خواهد داد.

روز یکشنبه ۲۹ فروردین ارتفاعات استان‌های اصفهان، یزد، فارس و کرمان در روزهای دوشنبه و سه‌شنبه 30 و 31 فروردین ارتفاعات هرمزگان و کرمان و جنوب سیستان و بلوچستان گاهی افزایش ابر و بارش پراکنده خواهند داشت و در سایر مناطق کشور آسمان صاف خواهد بود.

از بعدازظهر امروز جمعه تا اوایل روز شنبه در استان‌های سمنان، تهران، البرز، قم، شمال و شرق اصفهان، ایلام و غرب خوزستان در بعضی ساعات وزش باد شدید گاهی همراه با گرد و خاک پیش‌بینی می‌شود.

در دو روز آینده خلیج فارس به ویژه نواحی مرکزی و شرقی آن و تنگه هرمز مواج هستند.

آسمان تهران فردا شنبه، صاف گاهی افزایش ابر و وزش باد با حداقل دمای ۱۴ و حداکثر دمای ۲۶ درجه سانتی‌گراد و در روز یکشنبه صاف در بعدازظهر افزایش ابر گاهی وزش باد با حداقل دمای ۱۶ و حداکثر دمای ۲۸ درجه سانتی‌گراد پیش‌بینی می‌شود.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
2.46022s, 18q