همراهان

گروه سایتهای پرشین بلاگ

سلامت نیوز به عنوان یکی از اعضای گروه سایتهای پرشین بلاگ ، در زمینه برگزاری جشنواره ها و کمپینهای اطلاع رسانی و و وبلاگ نویسی با پرشین بلاگ همکاری میکند. پرشین‌بلاگ، نخستین ارائه‌دهندهٔ خدمات وبلاگ نویسی فارسی است .

داده گستر عصر نوین (های وب)

شرکت داده گستر عصر نوین (های وب) در تمام استان های کشور و در بیش از ۸۰۰ مرکز مخابراتی، سرويسهاي مختلف شبكه (Broadband,… ،dialupVOIP ،ADSL ،VPN )را ارايه مي نمايد. این شرکت با استفاده از از مدرن ترین تجهیزات در سراسر کشور و بعنوان اولین و تنها شرکت دارنده پروانه توزيع پهناي باند اينترنتي کشوری (ISDP) و همچنین یکی از ۱۱ شرکت دارنده پروانه ندا (PAP)در زمره يكي از بزرگترين شركتهاي صنعت ITدر كشور مشغول به فعاليت است. تمامی زیرساختهای سلامت نیوز در مرکز داده ی این شرکت میزبانی میشود.

سازمان نظام پزشکی کل کشور

سازمان نظام پزشکی با همکاری سلامت نیوز در نظر دارد فعالیت پزشکان را در فضای مجازی گسترش داده و با استفاده از زیرساختهای فناوری اطلاعات زمینه را برای حضور بیشتر پزشکان در فضای مجازی فراهم کند.

انتشارات تیمورزاده

سلامت نیوز با امضای تفاهم نامه با انتشارات تیمورزاده ( پركارترين ناشر غير دولتي كشور) در صدد است تا محتوای حوزه سلامت و بهداشت و درمان را در فضای مجازی اعم از اینترنت و موبایل گسترش دهد.

موسسه خیریه یاس

هدف موسسه اجتماعی - فرهنگی یاس ،حمايت از دختران بي‌سرپرست و يا فاقد سرپرست مؤثر و خانواده‌هاي نيازمند آنان تعريف شده است. دختراني كه بسان ساير دختران اين سرزمين، اميد و آرزوهاي بزرگي در سر مي پرورانند. زنان و دختران توان ياب بايد بتواند بستري مناسب براي درخشيدن و از قوه به فعل رسيدن توانمندي‌هايشان به دور از آسيب‌ها، تهديدات اجتماعي و ناهنجاري هاي محيط پيرامون بوجود آورند. این موسسه با سلامت نیوز برای بررسی این توانمندیها و کمک به ایشان فعالیت میکند.

برنامه جهانی غذا در ایران

برنامه جهانی غذا بزرگترین سازمان بشردوستانه دنیا در مبارزه با گرسنگی است ، سلامت نیوز با برنامه جهانی غذا در ایران بر فرهنگ سازی مصرف شیر در پروژه شمس همکاری میکند و یکی از حامیان رسانه ای این سازمان در برطرف کردن گرسنگی است

موسسه رحمان

رحمان مؤسسه‌ای است غیردولتی و غیرانتفاعی که برای انجام فعالیت‌های خیرخواهانه‌ی اجتماعی با رویکردی علمی و فرهنگی فعالیت میکند. هدف این موسسه رشد و آگاهی جامعه و حمایت از آسیب‌دیدگان، با رویکردی اندیشمندانه و علمی است. آسیب‌های اجتماعی در هر کشوری موجب از بین رفتن فرصت‌ها، ظرفیت‌ها و توانایی‌های فراوان فردی و اجتماعی می‌شود. بررسی عوامل، فرهنگ و ساختارهای این قبیل تهدیدها و بحران‌ها توسط نهادهای نهادها و سازمان‌های غیردولتی، به ویژه اگر با نگاه علمی و آینده نگر، در سطح ملی به بررسی ریشه‌های آسیب‌های اجتماعی بپردازند، می‌توانند در واکاوی، پیشگیری و رفع این گونه آسیب‌ها نقشی مؤثر و پردامنه‌ داشته باشند. مؤسسه رحمان و سلامت نیوز سعی دارند در چهارچوب مسائل ذکر شده به بررسی این آسیبها بپردازند.

برج میلاد

برج میلاد تهران با در اختیار قرار دادن امکانات فیزیکی نظیر سالن های همایش ،کلاسهای حضوری و .... یکی از همراهان سلامت نیوز میباشد.

به سایت ایران

به سایت ایران پایگاه اطلاع رسانی تغذیه و سلامت سلامت نیوز را در زمینه اطلاعات تغذیه ای یاری میرساند.
0.15255s, 15q