نرم افزار

همه چیز درباره خودارضایی

در این نرم افزار اطلاعاتی درباره خودارضایی,علائم ابتلای اعتیادگونه به آن و عوارضی که در زنان و مردان ایجاد میکند و  راهکارهای غلبه بر خودارضایی تشریح میشود.

این نرم افزار همچنین دارای یک تست هوشمند بوده که فرد بر اساس پاسخهایی که داده میتواند اطلاعات مفیدی کسب کند. نرم افزار خودارضایی همچنین میتواند راهنمای مناسبی برای پدرها و مادرها باشد تا بدانند در صورت بروز این مشکل چگونه برخورد مناسبی با فرزندشان داشته باشند.

دانلود نرم افزار

183 پرسش و پاسخ متداول دوران بارداری

این نرم افزار با هدف اطلاع رسانی به زنان باردار طراحی گردیده وقابل اجرا در گوشی  های همراه دارای سیستم عامل اندروئید می باشد.
افراد میتوانند با یکبار نصب این نرم افزار بر روی گوشی خود پاسخ سوالات متدوال خود را در مورد دوران پیش از بارداری ،بارداری و پس از زایمان را پیدا کنند.

هدف از این نرم افزار ارائه تعریف درست از دوران بارداری و آشنایی کاربر با مواردی نظیر تغذیه در دوران بارداری،ورزشهای مورد نیاز مادر،مراقبت های مخصوص نوزاد، و ... در محیطی کاملا چند رسانه ای است. 

در نرم افزار 183 پرسش متداول دوران بارداری 5 عنوان از جمله تصمیم برای بچه دار شدن ،حاملگی ،مشکلات ،زایمان ودر نهایت شما و کودکتان (شیردهی)وجود دارد  که هرکدام حاوی زیرمجموعه هایی با اطلاعات مفید وارزنده ای هستند .

محتوای این نرم افزار با همکاری انتشارات تیمورزاده تهیه شده است.

دانلود نرم افزار

سلامت آقایان

این نرم افزار جانبی یکی دیگر از ابزارهایی است که به شما امکان این را میدهد که از نرمال بود اندازه آلت تناسلی خود اطمینان حاصل کنیدکافیست این نرم افزار را دانلود کرده و با پاسخ دادن به چند پرسش ساده از نرمال بودن اندازه آلت تناسلی خود اطمینان حاصل کنید.امیدواریم که از این طریق از گرفتار شدن افراد بخصوص جوانان در دام سودجویان جلوگیری به عمل آید.

لازم به ذکر است تشخیص اینکه آلت تناسلی شما دارای اندازه غیر طبیعی است یا نه، و درمان آن با پزشک متخصص است و تست فوق تنها برای اطلاع رسانی است.همچنین نکات مفید فراوان راجع به سلامت آقایان در این برنامه، به سلامت هرچه بهتر کاربران کمک می نماید.

دانلود نرم افزار

آگاهی بخشی ایدز

ویروس نقص ایمنی انسانی است که موجب سندرم نقص ایمنی اکتسابی می شود. افراد HIV مثبت در حقیقت توسط ویروس آلوده شده اند. راههای انتقال ویروس از یک شخص به شخص دیگر شامل انتقال از طریق تماس خون، مایعات بدن، مایع سمن یا ترشحات واژینال شخص آلوده با فرد دیگر در صورتی که پوست یا مخاط آسیب دیده یا زخم داشته باشد، می باشد.

در این نرم افزار تلاشمان بر آن است که در یک محیط گرافیکی ساده، جذاب و کاربرپسند، اطلاعات مناسبی از بیماری قابل پیشگیری ایدز به جامعه ارائه دهیم تا هم با کمک به افراد سالم در جلوگیری از ابتلا، به افراد مبتلا نیز اطلاعات و کمک های لازم را ارائه دهیم.


امکانات نرم افزار:

* تعریف بیماری، علت، روند و عوامل تشدید کننده

* آموزش راه های پیشگیری بیماری

* تست ابتلا به بیماری

* روش های درمان و کند کردن روند بیماری

* آدرس و تلفن مراکز درمانی در سراسر کشور

*اطلاعات دقیق مختصات مراکز جهت نمایش دقیق آدرس در نقشه، به زودی در آپدیت قرار خواهد گرفت.

دانلود نرم افزار

تعادل مایعات

اگر شما هم جزو آن دسته از افرادي هستيد که نمي دانيد روزانه به چه ميزان آب نياز داريد و يا در مصرف آب سهل انگاري مي کنيد با اين نرم افزاري که سلامت نيوز براي شما طراحي کرده است به راحتي ميزان آب مورد نياز روزانه خود را محاسبه کنيد.

امکانات نرم افزار:
- ثبت مایعات مصرف شده در طول شبانه روز
- محاسبه میزان هدف مایعات برای هرشخص با توجه به شاخص های فردی
- امکان گزارش ماهانه از مصرف مایعات بصورت درصدی جهت برسی و یا ارجاع به پزشک
- امکان گزارش گیری هفته بر اساس تعداد لیوان نوشیدنی های مصرف شد جهت برسی و یا ارجاع به پزشک
- امکان تنظیم هشدار دهنده روزانه درصورت عدم رسیدن به مصرف هدف

دانلود نرم افزار

مجله الکترونیکی سلامت نیوز

با استفاده از این نرم افزار میتوانید به تمامی اخبار منتشر شده بر روی سلامت نیوز دسترسی داشته باشید.

با اولین اتصال به اینترنت تمامی محتوا بر روی تلفن همراه شما ذخیره میشود و میتوانید در زمان مناسب آنها را مطالعه کنید.

دانلود نرم افزار
0.05776s, 15q