این نوشیدنی شما را زیبا می‌کند!

۱۳۹۳/۰۲/۰۲ - ۱۶:۵۷ - کد خبر: 110123

سلامت نیوز: مطالعات جدید دانشمندان نشان می‌دهد آب جزو عناصری از طبیعت است که باعث بازسازی و احیای سلول های مرده پوست می‌شود و سلول‌های مرده در پوست را ازبین می برد.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران، آب از بهترین عناصر طبیعت است که باعث لاغری و کاهش وزن می‌شود و کمبود آن در بدن ضررهای زیادی را به بدن وارد می‌کند.

بررسی‌ها نشان می‌دهند،کم آبی از مواردی محسوب می‌شود که بدن علایم آن را سریعا نشان نمی‌دهد و مدت‌ها طول می‌کشد تا علایم و بیماری‌هایی به دنبال آن خود را نشان دهند.
گفتنی است نوشیدن آب کافی به ویژه هنگام ناشتا باعث از بین رفتن چین و چروک های پوستی می شود و چشم‌ها را براق و زیبا می‌کند.
مصرف آب در مردان به علت فعالیت زیاد فیزیکی بدن و تعریق شدید باید زیادتر باشد و آقایان باید روزانه 2 الی 3 لیوان بیشتر از خانم‌ها آب ببنوشند.
نتایج مطالعات نشان می‌دهند افراد نیاز خود به نوشیدن آب را باید به نحوی تنظیم کنند که کمبود آن را حس نکنند و افرادی که اغلب زیاد احساس تشنگی می‌کنند بدن آنها از کم آبی رنج می‌برد. نوشیدن آب قبل از صبحانه علاوه بر افزایش انرژی و دفع سموم باعث شفافیت و زیبایی پوست می‌شود و پیری و چین و چروک را از صورت به ویژه در سالمندان دور می کند.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
6.3293s, 20q