متهم: مشكل مالي داشتم، بچه هايم را كشتم

جزييات تازه از پرونده مردي كه دوقلوهايش را زنده به گور كرد

۱۳۹۳/۰۲/۰۷ - ۱۲:۵۸ - کد خبر: 110471

سلامت نیوز: بيش از دو هفته از انتشار خبر زنده به گور شدن دو پسر بچه يك ساله از سوي پدرشان در يكي از روستا هاي شادگان مي گذرد، خبري كه واكنش هاي زيادي را در سطح جامعه برانگيخت و همچنان بسياري از شهروندان منتظر هستند تا انگيزه اصلي اين مرد كه گفته مي شود پيش از اين جنايت مواد مخدر صنعتي «شيشه» مصرف كرده است را بدانند. پس از انتشار خبر زنده به گور كردن دوقلوهاي يك ساله توسط پدرشان در بخش خنافره شهر شادگان استان خوزستان، تنها اظهارات دادستاني خوزستان بود كه تاكيد داشت پدر دو قلوها بازداشت شده و در حال تحقيق از او هستند.

حادثه چگونه رقم خورد؟
روز 24 فروردين ماه سال جاري زن جواني سراسيمه به كلانتري بخش «خنافره» رفته و با فرياد هاي مدامي كه سر مي د اد خبر زنده به گور كردن دو قلو هاي يك ساله اش را توسط همسرش به ماموران كلانتري گفت، ماموران كلانتري بعد از شنيدن اين خبر در محل حادثه حضور پيدا كردند و پدر را دستگير و محل دفن دو قلوها را پيدا كرده و با جسد بي جان آنها روبه رو شدند، طبق اظهارات اوليه اين پدر به دليل مشكلات خانوادگي اي كه با همسرش داشته دست به قتل دو فرزند خود زده است و حتي بعد از قتل دو فرزندش قصد كشتن همسرش را هم داشته كه موفق به انجام اين كار نمي شود.

تحقيقات انجام شده بر روي پرونده
با گذشت يك روز از حادثه و تحقيقاتي كه بازپرس بر روي پرونده انجام داد متوجه شد كه اين مرد زمان ارتكاب جرم از مواد مخدر صنعتي «شيشه» استفاده كرده و حالت عادي نداشته و به همين دليل دست به اين قتل زده است.

مردم شهر چه مي گويند؟
يك مرد 40 ساله از اهالي شهر خنافره درباره اين اتفاق گفت: اين آقا دو فرزند دختر و پسر ديگر هم داشته كه روز حادثه خانه پدربزرگشان بودند و اين مرد به همراه دوقلوها و همسرش در خانه بوده است. به گفته يك كشاورز ساكن خنافره اين مرد بيكار بوده و در جلسه دادگاه اعلام كرده كه به دليل مشكلات مالي كه داشته و مصرف مواد مخدر دوقلوهايش را زنده به گور كرده است. شغل اصلي شادگاني ها با توجه به قرار گرفتن نزديك تالاب شادگان ماهيگيري و كشاورزي است ولي اكثرا افرادي كه در آنجا شغل ثابتي ندارند دست به قاچاق سوخت مي زنند. يكي ديگر از همسايه هاي خانه يي كه اين جنايت در آن رخ داد گفت: اين پدر زمان دستگيري اعلام كرده كه همسرش فرزندانش را زنده به گور كرده و او شاهد اين اتفاق بوده كه به همين دليل همسرش را براي انجام تحقيقات دو روز در بازداشتگاه نگه داشته اند.

بيكاري دليل براي ارتكاب جرم
حسين سالمي، رييس شوراي اسلامي شهرستان شادگان نيز در اين باره گفت: روستاي خروسي شمالي كه يكي از روستاهاي بخش خنافره است جزو نقاط محروم شادگان محسوب مي شود و جمعيت زيادي از آنها بيكار هستند، اين روستا جزو نقاط مرزي استان خوزستان است و اكثريت جمعيت اين روستا عرب زبان هستند. وي در ادامه گفت: اميدواريم با توجه به سفر رياست جمهوري به استان خوزستان و بازديد از مناطق محروم و آسيب ديده اين استان تدبيري اتخاذ شود كه ديگر شاهد چنين اتفاقاتي نباشيم.

منبع: روزنامه اعتماد

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
2.38239s, 18q