ديدار اعضاي مجمع خيرين سلامت كشور با آيت‌الله هاشمي رفسنجاني

۱۳۸۷/۰۶/۱۱ - ۰۰:۰۰ - کد خبر: 12118
ديدار اعضاي مجمع خيرين سلامت كشور با آيت‌الله هاشمي رفسنجاني
آيت‌الله هاشمي رفسنجاني در اين ديدار با اشاره به آياتي از قرآن؛ انفاق را از مقدس‌ترين اعمال عنوان كرد و گفت: انسان‌هاي خيري كه تلاش مي‌كنند به ديگران و نيازمندان سود برسانند انسان‌هاي ممتازي هستند كه با ايثار و از خودگذشتگي به دنبال رفع محروميت از چهره جامعه هستند.

رييس مجمع تشخيص مصلحت نظام تاكيد كرد: نفس حضور خيرين در جامعه، سازندگي و بالندگي را به همراه دارد و صرف نظر از ميزان خدمات آن‌ها، اعمال آن‌ها نشان از وجود نوع دوستي و زنده بودن جامعه است.

هاشمي رفسنجاني با اشاره به ظرفيت بخش خصوصي در بخش سلامت كشور، بر استفاده مناسب از اين ظرفيت و حمايت از اين بخش تاكيد كرد و گفت: بايد شرايط به گونه‌اي تسهيل شود كه مردم، خود به كمك بيايند و با استفاده از ظرفيت عظيم نيروهاي مردمي و انسان‌هاي شريف، به محرومان جامعه خدمت‌رساني شود.

رييس مجمع تشخيص مصلحت نظام با اشاره به سياست‌هاي مصوب مجمع تشخيص مصلحت نظام بر آمادگي مجمع در تهيه تدوين سياست‌ در خصوص حمايت از خيرين و ترويج روحيه انفاق و ايثار؛ گفت:‌ بايد سياست‌هايي اتخاذ شود تا اين گونه خدمت رساني‌ها در جامعه تعميق يافته و فضا براي حضور اقشار بيشتري از مردم در اين گونه اعمال نوع دوستانه فراهم آيد.

در ابتداي اين ديدار "نيري" رييس ستاد مجمع خيرين سلامت كشور و هم‌چنين دكتر اميدوار رضايي از اعضاي اين مجمع در سخناني به بيان نحوه شكل‌گيري اين مجمع و اهداف آن پرداختند.
نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
3.71613s, 19q