یک معلم دبیرستان در بروجرد از شاگردش چاقو خورد

۱۳۹۳/۰۹/۰۱ - ۱۶:۱۳ - کد خبر: 128228

سلامت نیوز: در پی بالا گرفتن جر و بحث بین این معلم و دانش آموز ضارب، دانش آموز با چاقویی که در اختیار داشته است، ضربه‌ای را به گلوی دبیر خود وارد کرده و سپس از دبیرستان متواری شده است.

یکی از دبیران فیزیک پایه اول دبیرستان پسرانه «حافظی» در بروجرد بر اثر ضربه چاقوی دانش آموز خود به شدت مجروح شد. این درگیری حوالی ساعت ۱۱ صبح امروز (شنبه ۱ آذر) و سر کلاس درس اتفاق افتاد.

منابع خبری در بروجرد گزارش داده‌اند؛ در پی بالا گرفتن جر و بحث بین این معلم و دانش آموز ضارب، دانش آموز با چاقویی که در اختیار داشته است، ضربه‌ای را به گلوی دبیر خود وارد کرده و سپس از دبیرستان متواری شده است.

بر اساس این گزارش، این دبیر فیزیک بلافاصله به بیمارستان شهید چمران بروجرد منتقل شده و هم اکنون در بخش c.c.u این بیمارستان بستری است.

منابع وضعیت او را به دلیل خونریزی زیاد، وخیم گزارش کرده‌اند.

گفتنی است؛ پلیس شماری از دانش آموزان حاضر در کلاس که شاهد این حادثه بوده‌اند را احضار کرده است.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
نظرات
کشته گر
مدرسه جای شرارت نیست همانطوری که مدیر و معاونی که تنبیه بدنی می کنند از سمت خود برکنار و در صورت تکرار از معلمی محروم می شوند نباید اجازه داد افراد معتاد ، دارای فساد اخلاق، روان پریش و مخل آموزش در کلاس درس حضور داشته باشند بلکه باید جدای از دیگران تادیب و بازآوری شوند برای من به عنوان پدر دانش آموز قابل پذیرش نیست که فرزندم با یک معتاد یا فاسد در یک نیمکت بنشیند . . .
بروجردي
اون معلم بر اثر جراحات وارده و نبود امكانات حدود نيم ساعت پيش فوت كرد(ساعت 21)
2.00418s, 20q