آخرین تغییرات شرایط شرکت در آزمون دکتری تخصصی پزشکی اعلام شد

۱۳۸۷/۰۷/۱۸ - ۰۰:۰۰ - کد خبر: 12856
آخرین تغییرات شرایط شرکت در آزمون دکتری تخصصی پزشکی اعلام شد
تغییر شرایط شرکت در آزمون دکتری تخصصی برای داوطلبان پزشک نخستین تغییری است که در این دوره از آزمون برای این دسته از داوطلبان اعمال می شود.

داوطلبان پزشک باید توجه داشته باشند که از تاریخ 8 مهرماه جاری جایگزینی نمره دستیاری به جای آزمون کتبی دکتری تخصصی از اطلاعیه و شرایط ثبت نام حذف شده است.

همچنین مرکز سنجش آموزش پزشکی با اعلام نحوه شرکت داوطلبان حائز شرایط استعدادهای درخشان تاکید کرده است، داوطلبان حائز شرایط آیین نامه استعدادهای درخشان می توانند از 20 تا 24 مهرماه جاری به مرکز مطالعات و توسعه آموزش پزشکی وزارت بهداشت واحد استعداد درخشان مراجعه کنند.

بر اساس اعلام مرکز سنجش آموزش پزشکی کلیه کارکنان دانشگاه علوم پزشکی بقیة الله نیز تنها در رشته های مربوط به این دانشگاه حائز شرایط استفاده از سهمیه کارکنان هستند و این داوطلبان باید توجه داشته باشند که در سایر رشته ها در سهمیه آزاد سنجیده خواهند شد.

مهلت ثبت نام در آزمون دکتری تخصصی از 6 مهرماه آغاز می شود و امروز 17 مهرماه به پایان می رسد.

به گزارش مهر، آزمون ورودی دوره دکتری تخصصی (Ph.D) رشته های علوم پایه پزشکی، بهداشت و دستیاری سال تحصیلی 88 - 87 روز 17 آبان ماه سال جاری برگزار می شود و کارت ورود به جلسه آزمون روز پنجشنبه 16 آبان ماه توزیع خواهد شد.
نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
نظرات
milad anvarian
mikhastam akharin sharayet sherkat dar takhasose olom paye pezeshkio bedonam chon bazi reshteharo mesle inke hazf kardan
1.6306s, 19q