پیش‌بینی وضعیت هوا در روزهای پایانی هفته

۱۳۹۳/۰۹/۲۶ - ۱۱:۱۷ - کد خبر: 131562

سلامت نیوز:از چهارشنبه بعد از ظهر(26 آذرماه) نیمه غربی خلیج فارس مواج و در روز پنج شنبه سراسر خلیج فارس به ویژه نیمه شرقی آن مواج پیش بینی می‌شود.

به گزارش سلامت نیوز، ایسنا نوشت: مدیر پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشورگفت: پیش‌بینی می‌شود روز چهارشنبه (26 آذرماه) بارش باران با شدت کمتری در سواحل دریای خزر و برخی مناطق شمال شرق و مرکز رخ دهد و به تدریج از مرزهای شرقی کشور خارج شود.

احد وظیفه در این گفت‌وگو، با بیان مطالب بالا اظهار کرد: در روزهای پنج شنبه و جمعه (27 و 28 آذرماه) پدیده‌ قابل ملاحظه جوی پیش بینی نمی‌شود. از چهارشنبه بعد از ظهر(26 آذرماه) نیمه غربی خلیج فارس مواج و در روز پنج شنبه سراسر خلیج فارس به ویژه نیمه شرقی آن مواج پیش بینی می‌شود.

مدیر پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور درباره وضعیت هوای تهران طی روزهای آینده نیز اظهار کرد: هوای استان تهران در روز چهارشنبه (26 آذرماه) نیمه ابری در بعضی ساعات ابری با احتمال بارش و در اواخر وقت همراه با کاهش ابر پیش بینی می‌شود. بیشترین دمای این روز 9 درجه بالای صفر و کمترین آن 2 درجه بالای صفر است. پنج شنبه نیز هوای استان تهران صاف در پاره‌ای نقاط همراه با غبار محلی پیش بینی می‌شود که در این روز بیشترین دمای پیش بینی شده 11 درجه بالای صفر و کمترین آن 4 درجه بالای صفر است.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
1.76276s, 18q