جزئیات آزمون کارشناسی ارشد پزشکی اعلام شد

۱۳۹۳/۱۰/۲۸ - ۱۷:۲۱ - کد خبر: 135590

سلامت نیوز: جزئیات و نحوه ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد پزشکی سال ۹۴ اعلام و زمان ثبت نام در این آزمون نیز اول بهمن ماه تعیین شده است.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از فارس، ضوابط و شرایط برگزاری آزمون پذیرش دانشجو در مقطع کارشناسی ارشد ناپیوسته رشته های گروه پزشکی سال 94 با هدف تامین نیروی انسانی متعهد و متخصص اعلام شد.

داوطلبان ملزم هستند تمام اطلاعیه های مرکز سنجش آموزش پزشکی را تا دهه دوم مهر 94 با دقت مطالعه نموده و پیگیری کنند چون تنها مرجع اعلام موارد مربوطه سامانه اینترنتی مرکز سنجش آموزش پزشکی است و هرگونه ادعا درخصوص عدم اطلاع از مفاد اطلاعیه های درج شده در سایت مورد پذیرش نخواهد بود. هم اکنون نیز این اطلاعات از طریق آدرس http://sanjeshp.ir در قسمت منابع، قابل دریافت است.

داوطلبان باید دانشنامه کارشناسی، کارشناسی ارشد، دکتری عمومی گروه پزشکی و مدارک بالاتر متناسب با رشته تحصیلی مورد تقاضا در رشته های امتحانی کارشناسی ارشد بر اساس مدارک مورد پذیرش هر رشته امتحانی از دانشگاههای داخل یا خارج از کشور حسب تایید وزارت بهداشت یا وزارت علوم،یا گواهی مبنی بر فارغ التحصیلی تا تاریخ 31 شهریور 94 را داشته باشند.

دانشجویان ترم آخر تنها در صورتی که حداکثر تا تاریخ 31 شهریور 94 فارغ التحصیل شوند مجاز به شرکت در آزمون خواهند بود.

کسانی که در آزمون سال 41 وزارت بهداشت شرکت کرده و پس از پذیرفته شدن ثبت نام نکرده یا انصراف داده اند ، به دلیل محرومیت یک ساله حق شرکت در این آزمون را ندارند.واجدین شرایط نیز حداقل باید تا 31 شهریور 94 نیز سابقه کار 2سال بالینی داشته باشند.

متقاضیان پس از رویت آیین نامه فوق الذکر، از تاریخ یکم تا 14 مرداد 94 برای انجام مراحل مربوطه و معرفی از طریق دانشگاه، به دانشگاه محل تحصیل خود مراجعه کنند و نسبت به معرفی خود از 14 مرداد تا 24 مرداد 94 اقدام کنند.

زمان ثبت نام آزمون، ارسال مدارک و دریافت کد رهگیری از تاریخ یکم بهمن 93 تا 10 بهمن ماه است که به صورت اینترنتی انجام می شود و از 25 تا 30 بهمن ماه نیز

ثبت نام کنندگان می توانند نسبت به تصحیح و ویرایش اطلاعات خود اقدام کنند.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
7.57406s, 19q