پرداخت 1000 میلیارد تومان از مطالبات تامین‌اجتماعی

۱۳۹۳/۱۱/۰۷ - ۱۷:۲۹ - کد خبر: 136630

سلامت نیوز: مدیرعامل سازمان تأمین‌ اجتماعی از ابلاغ تصویب نامه هیئت وزیران مبنی بر پرداخت بیش از ۱۰ هزار میلیارد ریال از مطالبات این سازمان از دولت خبر داد.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از مهر، سیدتقی نوربخش افزود: تصویب نامه یاد شده توسط جهانگیری، معاون اول رئیس جمهور به وزارت امور اقتصادی و دارایی، وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و سازمان مدیریت و برنامه ریزی ابلاغ شده است.

مبلغ 10 هزار و یکصد و پنجاه میلیارد (۱۰،۱۵۰،۰۰۰،۰۰۰،۰۰۰) ریال به صورت هزینه‌ای از محل اعتبارات جزء (۹) ردیف (۱۰۱۰۰۰) جدول شماره (۸) قانون بودجه سال ۱۳۹۳ کل کشور با عنوان "اعتبارات موضوع فروش سهام، سهم الشرکه، اموال، دارایی‌ها و حقوق مالی و نیروگاه‌های متعلق به دولت و موسسات و شرکت‌های دولتی وابسته و تابعه بابت پرداخت مطالبات سازمان تأمین اجتماعی موضوع ردیف‌های (۱۵) و (۲۴) جدول شماره (۱۸) قانون بودجه سال ۱۳۹۳ کل کشور در اختیار دستگاه ذی‌ربط قرار می‌گیرد تا برابر قوانین و مقررات هزینه شود.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
نظرات
نادر سهرابی
سلام نظر به اینکه دولت تدبیر و امید از شروع دولت خود وعده های خود را عملی نموده و اخیراً نسبت به بدهی های دولت به سازمان تامین اجتماعی اقدام نموده است. شایسته است سازمان تامین اجتماعی نسبت به قانون ماده 10 نوسازی صنایع و سختی کار تسهیل و اقدام مقتضی بعمل آورد. 93/11/10
2.86543s, 20q