دو ايستگاه امدادي هلال احمرتهران به مناسبت روز جهاني داوطلبان دايرشد

۱۳۸۷/۰۹/۱۶ - ۱۳:۴۰ - کد خبر: 13872
 دو ايستگاه امدادي هلال احمرتهران به مناسبت روز جهاني داوطلبان دايرشد
مجيد خطيبي در گفت و گو با ايرنا افزود: اين دو ايستگاه در ميادين شوش و راه آهن
داير شده که در آنها از طريق توزيع بروشور و برگزاري دوره آموزشي به بررسي بيماري هاي رفتاري بويژه ايدز و راه هاي پيشگيري از آن پرداخته مي شود.
وي، با بيان اينکه آموزش به عنوان مهم ترين راه براي مبارزه با بيماري هاي رفتاري بايد مورد توجه قرار گيرد، اظهار
داشت: با آموزش صحيح و به موقع و نيز فرهنگ سازي در خصوص مبارزه با بيماري هاي رفتاري بويژه ايدز مي توانيم از افزايش ميزان ابتلا به اين بيماري در کشور بکاهيم.
وي افزود: مراکز مشاوره و حمايت هاي رواني هلال احمر شهر تهران نيز به مناسبت روز جهاني داوطلبان به ارائه خدمات مشاوره اي به شهروندان به صورت رايگان مي پردازند.
معاون امداد و نجات جمعيت هلال احمر شهر تهران، با بيان اينکه بيماري ايدز در بين گروه هايي شيوع دارد که رفتارهاي پر خطر دارند، يادآور شد: معتادان تزريقي و افرادي که روابط جنسي خارج از چارچوب ازدواج دارند از جمله افراد داراي رفتار پرخطر محسوب مي شوند.
خطيبي، در ادامه با اشاره به جمع آوري کمک هاي نقدي و غيرنقدي به مناسبت روز جهاني داوطلبان و براي کمک به مردم ستمديده و مظلوم غزه، گفت: ايستگاه ها و صندوق هاي جمع آوري کمک هاي نقدي و غيرنقدي براي کمک به مردم ستمديده و مظلوم غزه از روز پنجشنبه (فردا) در18مرکز شهر تهران مستقر مي شوند.
وي خاطر نشان کرد: ايستگاه هاي مذکور در ميادين راه آهن، خراسان، شوش، فردوسي، امام خميني
(ره)، 15 خرداد، وليعصر (عج)، فلسطين، هفت تير، هفت حوض نارمک، بهارستان، امام حسين (ع)، المپيک، پونک، آزادي، فلکه دوم صادقيه، انقلاب و چهارراه وليعصر (عج) مستقر و آماده جمع آوري کمک هاي شهروندان نوعدوست هستند.
نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
5.70939s, 19q