تهران از فردا سردتر می شود

۱۳۹۳/۱۲/۱۳ - ۱۱:۰۸ - کد خبر: 140658

سلامت نیوز: یک کارشناس سازمان هواشناسی از بارش پراکنده باران در تهران خبر داد و گفت: کاهش ۴ درجه‌ای دما از فردا تا جمعه در پایتخت رخ می‌دهد.

فریبا گودرزی در گفت‌وگو با تسنیم درباره آخرین وضعیت هوای کشور اظهار داشت: امروز شمال غرب، غرب، سواحل دریای خزر و دامنه های البرز بارش باران و در ارتفاعات این منطقه بارش برف پیش بینی شده است.

وی با بیان این که از پنجشنبه به تدریج از میزان بارش ها در مناطق فوق کاسته شده و به سمت شمال شرق و سواحل خزر کشیده می شود، ادامه داد: شدت بارش باران در روز پنج شنبه در اردبیل، گیلان، مازندران، شمال سمنان و خراسان شمالی خواهد بود.

این کارشناس سازمان هواشناسی با اشاره به این که جمعه نیز بارش باران در سواحل دریای خزر ادامه دارد، گفت: پنج شنبه ریزش هوای سرد در سواحل جنوبی خزر موجب کاهش نسبی دما در نیمه شمالی کشور می شود درواقع کاهش 5 درجه ای دما در این روز رخ می دهد.

گودرزی با اشاره به اینکه در روز پنج شنبه دریای خزر، دریای عمان و خلیج فارس مواج است، افزود: در جنوب غرب مانند ایلام، خوزستان در روز پنج شنبه با توجه به وزش باد شاهد گرد و غبار در این مناطق خواهیم بود.

وی در خصوص هوای تهران نیز اظهار داشت: امشب و فردا بارش پراکنده باران در تهران رخ می دهد که در ارتفاعات نیز بارش به صورت برف خواهد بود. همچنین دمای هوای تهران از پنج شنبه تا جمعه، 4 درجه کاهش دما خواهیم داشت.

گودرزی اظهار داشت: در خصوص وضعیت جاده ها نیز باید بگویم بارش برف و باران در جاده های کوهستانی اردبیل، خراسان شمالی، شمال خراسان رضوی، گلستان در روز پنج شنبه و جمعه وجود دارد، بنابراین توصیه می شود مسافران تمهیدات لازم را اندیشیده و تجهیزات کافی با خود به همراه داشته باشند.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
0.90537s, 18q