کيسه هاي چاي را دورنيندازيد!

۱۳۹۴/۰۲/۱۶ - ۱۰:۳۸ - کد خبر: 146796
کيسه هاي چاي را دورنيندازيد!

سلامت نیوز:اگرچه مصرف چاي کيسه اي را پيشنهاد نمي کنيم اما اگر برخي اوقات از اين نوع چاي استفاده مي کنيد، بهتر است کيسه چاي را نگه داريد.

به گزارش روزنامه خراسان در اين مطلب به نقل از«healthnews» به کاربردهاي مختلف چاي کيسه اي اعم از سبز، سياه، سفيد و ... اشاره شده است.

چاي کيسه اي بوي نامطبوع ماهي، سير يا پياز را از روي دست از بين مي برد. ماليدن کيسه چاي به دست علاوه بر از بين بردن بو باعث جدا شدن سلول هاي مرده پوست و نرمي پوست نيز مي شود.

در آب وان، چند عدد کيسه چاي به ويژه چاي بابونه اضافه کنيد. آنتي اکسيدان موجود در چاي، از سلول هاي پوست در برابر راديکال هاي آزاد محافظت مي کند و باعث شادابي و جواني پوست مي شود.

پس از شامپو کردن و شستن مو، در آخرين مرحله آب کيسه چاي را روي موها بريزيد، موها را ماساژ دهيد سپس خشک کنيد تا موها شاداب شود.

در تشت حاوي آب ولرم و کيسه چاي استفاده شده پاها را خيس کنيد تا بوي نامطبوع پا از بين برود. چاي سبز که خاصيت ضدباکتريايي دارد، مي تواند در اين امر بسيار موثر باشد.

تانين موجود در چاي، رگ هاي خون را منقبض مي کند و ورم را از بين مي برد پس کيسه هاي استفاده شده چاي را در يخچال قرار دهيد، سپس روي چشم بگذاريد. چاي کيسه اي در به حداقل رساندن کبودي روي بدن نيز بسيار موثر است.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
5.28209s, 20q