توسط سازمان غذا و دارو؛

اسامی فرآورده‌های غذایی غیرمجاز اعلام شد

۱۳۹۴/۰۳/۰۲ - ۱۲:۰۹ - کد خبر: 148886

سلامت نیوز: سازمان غذا و دارو اسامی تعدادی از محصولات و فرآورده‌های مواد غذایی، آشامیدنی و همچنین اسامی شرکت‌های تولیدکننده غیرمجاز را اعلام کرد.
به گزارش سلامت نیوز، سازمان غذا و دارو اعلام کرد: محصولات شکر تولید صنایع غذایی ثمین طلایی با نام تجاری آترین ، سس سویا با نام تجاریcrown vally، آبنبات اطلس میوه ای با نام گلبن، فلافل محصول شرکت لاوین طبخ سهند با نام خوشمزه سهند، دسر تیرامیسو- دسر ژله میوه ای با نامهای دایلانت- پریا غیربهداشتی است.

همچنین نی نوشیدنی پنج رنگ بل تاشو شرکت گلنوش با نام گلنوش و گلاب و عرقیات گیاهی برادران علی حاجی را به دلیل تولید محصولات غذایی براساس اسناد و مجوزهای بهداشتی جعل شده مورد نظر اداره کل فرآورده های غذایی، آرایشی و بهداشتی، غیر مجاز شناخته شده است.
شناسایی و معرفی این تعداد محصول در راستای تاکید معاون وزیر بهداشت و رئیس سازمان غذا و دارو بر ارتقای نظارت در سطح عرضه و مبارزه با کالاهای فاقد سلامت صورت گرفته است لذا از هموطنان درخواست می گردد در صورت مشاهده محصولات فوق‌الذکر با اطلاع رسانی بموقع، معاونت‌های غذا و داروی دانشگاه‌های علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی سراسر کشور و نیروی انتظامی را آگاه سازند تا نسبت به جمع آوری آن‌ها اقدام شود.

شماره 66405569روابط عمومی سازمان آماده دریافت اطلاعات در خصوص مکان‌های عرضه این محصولات است.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
1.37337s, 19q