انتقام از خانواده قاتل، با «لودر»!

۱۳۹۴/۰۳/۰۷ - ۲۲:۰۸ - کد خبر: 149574

سلامت نیوز: دو راننده لودر در خرمشهر، دوئل مرگباری داشتند و قشون‌کشی لودری به راه انداختند.

به گزارش سلامت نیوز، روزنامه ایران در ادامه نوشت: این درگیری بین دو جوان در میدان عشایر خرمشهر، یکی از رانندگان لودر را به کام مرگ فرو برد.

حبیب 30 ساله و مرتضی 33 ساله راننده لودر در شهر خرمشهر، در این شهر به کار پیمانکاری مشغول بودند ولی مدتی بود که با یکدیگر اختلافاتی داشتند و با همدیگر درگیر می‌شدند. این درگیری به اوج خود رسید و پس از مشاجره فراوان، مرتضی با تفنگ شکاری خود حبیب را به قتل رساند و از محل متواری شد.

بازپرس خرمشهر نیز گفت: در پی این قتل، خانواده قربانی زمانی که متوجه شدند که چه شخصی پسرشان را به قتل رسانده و از محل جرم فرار کرده است، در حرکتی کاملاً عجیب و غیرقابل باور، سوار بر چند لودر به خانه بستگان قاتل در منطقه طالقانیه خرمشهر حمله‌ور شدند.

سیدعلی شفیعی افزود: این افراد حدود دو ساعت با لودر، چهار خانه بستگان قاتل را ویران کردند.

وی افزود: قاتل هنگامی که متوجه شد خانواده قربانی برای گرفتن انتقام به خانه‌های بستگانشان حمله‌ور شده‌اند برای اینکه اتفاق بدتری نیفتد خود را به پلیس جنایی خرمشهر معرفی کرد.

بازپرس شفیعی اظهار کرد: شش تن از کسانی که اقدام به تخریب خانه بستگان مقتول کردند نیز دستگیر و روانه زندان شدند. چهار عضو خانواده قاتل نیز هنگام وقوع حادثه خانه خود را ترک کردند و به هیچ کسی آسیبی وارد نشد.

بازپرس ویژه دادسرای خرمشهر افزود: پرونده برای بررسی بیشتر در حال رسیدگی است.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
0.1335s, 18q