حریق انبار تجهیزات پزشکی در خیابان ولیعصر

۱۳۹۴/۰۳/۱۰ - ۱۵:۰۴ - کد خبر: 149892

سلامت نیوز: سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از وقوع حریق در یک انبار نگهداری لوازم و تجهیزات پزشکی و بهداشتی در خیابان ولیعصر خبر داد.

سید جلال ملکی در گفت‌وگو با ایسنا، دراین باره گفت: در ساعت 18 دیروز وقوع آتش‌سوزی در یک انبار نگهداری از تجهیزات پزشکی به آدرس خیابان ولیعصر نرسیده به خیابان جمهوری به سامانه 125 اطلاع داده شد و به دنبال آن ستاد فرماندهی عوامل چهار ایستگاه را به همراه نردبام و خودروی حامل تجهیزات تنفسی به محل اعزام کرد.

وی با اشاره به حضور آتش نشانان در محل افزود: پس از حضور آتش نشانان در محل مشاهده شد که آتش‌سوزی در یک ساختمان دو طبقه رخ داده و در طبقه دوم این ساختمان به مساحت 150 متر مربع که انبار لوازم بهداشتی و پزشکی و به خصوص دستکش‌های یکبار مصرف بود کاملا شعله‌ور شده است.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران با اشاره به عملیات آتش نشانان برای اطفای حریق گفت: آتش نشانان از چند جهت عملیات اطفاء را آغاز کرده و از طریق نردبام، سقف و راه‌پله، عملیات اطفا و نجات را به شکل همزمان پیش بردند.

ملکی افزود: در این حادثه یکی از کارگران که دچار دودزدگی شده بود ازساختمان خارج و تحویل نیروهای اورژانس داده شد.

وی با بیان اینکه در پی این حادثه ترافیک سنگینی در خیابانهای جمهوری و ولیعصر ایجاد شده بود، گفت: علت این حادثه در دست بررسی است و آتش نشانان نیز در ساعت 20 به عملیات خود خاتمه دادند.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
3.06705s, 18q