شلیک پلیس آخر خط زورگیران بزرگراه‌ها

۱۳۹۴/۰۵/۲۵ - ۱۳:۵۸ - کد خبر: 158383

سلامت نیوز: ۲ سارق زورگیر موتورسوار که اطراف بزرگراه‌های پایتخت اقدام به زورگیری و سرقت اموال شهروندان می‌کردند، در یک عملیات تعقیب و گریز پلیسی دستگیر شدند.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از مهر ، ساعت ۲۲:۲۹ بیستم مردادماه یگان موتور سوار و خودروی گشت انتظامی کلانتری ۱۴۰باغ فیض در حال گشت زنی بودند که به یک دستگاه موتور سیکلت هوندا ۱۲۵ با دو نفر ترک نشین جوان مشکوک شده و به آنان دستور توقف دادند که متهمان به محض مشاهده واحد گشت سریعا متواری شدند .


در ادامه ماموران نیز به تعقیب متهمان پرداختند که در حین تعقیب و گریز چندین بار ایست داده که متهمان توجهی نکرده و ماموران ضمن رعایت قانون بکارگیری سلاح اقدام به شلیک ۴ عدد تیر جنگی به صورت هوایی کردند و موفق به دستگیری یکی از سارقین شدند.
یگان خودرویی در ادامه اقدام به مسدود کردن مسیر تردد دیگر متهم فراری کرد که متهم پس از اینکه همه درهای فرار را به روی خود بسته دید خود را به داخل پارکینگ خودروهای تصادفی رساند و در لابه لای خودرو ها پنهان شد.
ماموران بار دیگر از متهم خواستند تا خود را تسلیم قانون کنند و یک عدد تیر هوایی به منطقه بی خطر و آزاد تیراندازی کردند که متهم سرانجام خود را تسلیم کرد .
متهمان خود را به نامه های «احمد» و «مهدی» معرفی کردند که بلافاصله پس از دستگیری به کلانتری ۱۴۰باغ فیض منتقل شدند و تحت بازجویی های پلیسی قرار گرفتند.


در جریان بازجویی های فنی مشخص شد متهمان از سارقان زورگیر موتور سوار اطراف بزرگراه های پایتخت هستند و به تازگی نیز در آدرس اتوبان اشرفی اصفهانی اقدام به زورگیری از شهروندی که در حال تردد در حاشیه این بزرگراه بوده کرده و با تهدید چاقو اقدام به سرقت بردن گوشی ،ساعت مچی و تعدادی کارت عابر بانک شاکی کرده و متواری شدند.


در این رابطه شاکی شناسایی گردید و جهت شناسایی متهمان به کلانتری دعوت و در مواجهه حضوری اقدام به شناسایی متهمان دستگیر شده به عنواتن زورگیران موتور سوار اتوبان کردند .
سرهنگ حسن رضا جوانمرد سرکلانتر دوم پلیس پایتخت گفت: متهمان پس از تشکیل پرونده ضمن تحقیقات مقدماتی جهت تحقیقات تخصصی تر و کشف سایر جرایمشان همچنین شناسایی سایر مالباختگان در اختیار کارآگاهان پایگاه دوم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفتند.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
9.82588s, 19q