يك فنجان قهوه جايگزين لوسيونهاي ضد چروك

۱۳۸۸/۰۷/۲۸ - ۱۷:۱۴ - کد خبر: 17738
يك فنجان قهوه جايگزين لوسيونهاي ضد چروك
يك شركت سوئيسي توليد كننده قهوه ادعا كرده است كه به تازگي محصول جديدي را وارد بازار كرده است كه با مصرف آن چروكهاي پوست كاهش پيدا كرده و برطرف مي‌شوند.

اين شركت، فروش نوع جديد قهوه‌هاي خود با خاصيت ضد چروكي را با هدف كمك به زنان توليد و توزيع كرده است. توليد كنندگان اين محصول جديد اظهار داشته‌اند كه قهوه جديد محتوي كلاژن است كه زيبايي پوست را تقويت مي‌كند.

بنابراين مصرف كنندگان به جاي استفاده از لوسيونهاي ضد چروك بر روي پوست‌ صورت براي كاهش چروكها مي‌توانند به راحتي به مصرف يك فنجان قهوه در روز اطمينان كنند تا همين تاثير را براي آنها اعمال كند. محصول جديد حاوي قهوه، شير بدون چرب و 200 ميلي گرم كلاژن است.

كلاژن پروتئيني است كه به طور طبيعي در بافت بدن يافت مي‌شود. اين محصول در زمره مواد آرايشي با خاصيت تغذيه‌اي قرار مي‌گيرد و اينجا نقطه‌اي است كه كارخانجات توليد مواد غذايي و نوشيدني‌ها تلاش مي‌كنند با تاكيد بر تاثيرات مثبت محصولات و توليدات جديد خود را ارتقا بخشند. آنها اميدوارند در آينده محصولاتي توليد كنند كه براي بهبود و تقويت موها، چشم‌ها، پوست و به طور كلي براي بهبود و زيبايي چهره تاثير داشته باشند.

به گفته محققان؛ كلاژن ماده‌اي انعطاف پذير با خاصيت كشساني است كه شكل و ظاهر شاداب پوست را حفظ مي‌كند و در كرم‌هاي ضد چروك استفاده مي‌شود.
نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
12.4392s, 20q