از پاتوق‌های عبدی و غریب پاشا تا فرحزاد و نیایش

توزیع روزانه سرنگ و سوزن رایگان در پاتوق‌های معتادان بالای شهر

۱۳۹۵/۰۲/۰۴ - ۱۶:۵۰ - کد خبر: 180740
توزیع روزانه سرنگ و سوزن رایگان در پاتوق‌های معتادان بالای شهر

سلامت نیوز: مدیرعامل جمعیت خیریه تولد دوباره با اشاره به فعالیت ۴ موبایل سنتر ارائه خدمات کاهش آسیب در ۳۴ پاتوق شمال غرب تهران، از توزیع هر روزه غذا، سوزن، سرنگ، کاندوم، داروهای اولیه و ... به ۹۰۰ معتاد خیابانی در این اماکن خبر داد.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از تسنیم،عباس دیلمی زاده با اشاره به ارائه خدمات روزانه به معتادان خیابانی در جوار پاتوق‌های معتادان در قالب مراکز کاهش آسیب یا DIC، توسط موسسه تولد دوباره اظهار کرد:‌ در حال حاضر 4 موبایل سنتر در محدوده شمال غرب تهران به ارائه خدمات کاهش آسیب می‌پردازند و خدمات این موبایل سنترها، پاتوق‌های معتادان مستقر در شمال غرب تهران را شامل می‌شود.

مدیرعامل جمعیت خیریه تولد دوباره با بیان اینکه این مراکز در بیش از 34 پاتوق معتادان در حد فاصل محدوده محصور میان فرحزاد تا بزرگراه حکیم و همچنین بزرگراه‌های چمران و اشرفی اصفهانی ارائه می‌شود، گفت: در این مراکز غذا، سرنگ، سوزن، کاندوم، پانسمان، داروهای اولیه، لوازم بهداشت اولیه، لباس و مشاوره‌های خاص به معتادان ارائه می‌شود.

وی ادامه داد: در حال حاضر این 4 موبایل سنتر، در هر روز به بیش از 900 نفر معتاد خیابانی، خدمات کاهش آسیب را ارائه می‌دهند.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
0.22617s, 19q