تیرانداز حادثه بیمارستان عرفان فوت کرد

۱۳۹۵/۰۲/۰۷ - ۱۴:۴۳ - کد خبر: 181202
تیرانداز حادثه بیمارستان عرفان فوت کرد

سلامت نیوز: مرکز اطلاع رسانی پلیس آگاهی تهران بزرگ با اعلام خبر فوت یکی از دو مصدوم تیراندازی مرگبار شب گذشته در پارگینگ بیمارستان عرفان گفت: پرونده برای تحقیقات به اداره آگاهی تحقیقات جنایی ارجاع شد.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از ایلنا، ساعت ۱۹ شب گذشته ماموران کلانتری ۱۳۴ شهرک غرب در تماس با بازپرس ویژه قتل از تیراندازی خونین در پارکینگ بیمارستان عرفان خبر دادند.

ساعت ۱۹ شب گذشته با تعطیلی شیفت کاری بیمارستان، مرد جوان به همراه همسرش به پارکینگ بیمارستان رفته و سوار خودروی سمند نقره می شوند. اما قبل از حرکت خودروی سواری مرد جوان با استفاده از یک فقره اسلحه کمری اقدام به شلیک دو گلوله به سمت همسرش کرده و بعد از مجروح کردن زن جوان با استفاده از همان اسلحه به سمت سر خودش شلیک کرده بود.

نگهبان پارکینگ با توجه به سر و صدای تیراندازی به محل حادثه مراجعه می کند و با مشاهده پیکر غرق در خون زن و مرد جوان ضمن تماس با پلیس هر دو مجروح را به بیمارستان منتقل می کنند.

بنابراین گزارش دقایقی پیش مرد ۳۵ ساله به دلیل شدت جراحات وارده روی تخت بیمارستان جان سپرد و پرونده قتل مشکوک مرد جوان با دستور بازپرس به اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ ارجاع شد .

تحقیقات پلیسی درباره علت وقوع این حادثه و انگیزه متهم از سوی کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی ادامه دارد.نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
4.06734s, 18q