عضو کمیسیون قضایی مجلس عنوان کرد:

سرنوشت لایحه "حمایت از کودکان و نوجوانان" در ابهام /ضرورت ارسال دوباره لایحه به مجلس

۱۳۹۵/۰۴/۰۳ - ۱۰:۲۸ - کد خبر: 186338
سرنوشت لایحه "حمایت از کودکان و نوجوانان" در ابهام /ضرورت ارسال دوباره لایحه به مجلس

سلامت نیوز: عضو کمیسیون قضایی مجلس گفت: از آنجایی که دوره جدیدی از مجلس شروع به کار کرده است، باید لوایح از جمله لایحه حمایت از کودکان و نوجوانان دوباره از طرف دولت به مجلس ارسال شود.

به گزارش سلامت نیوز، ابوالفضل ابوترابی در گفت‌وگو با ایلنا درباره آخرین وضعیت لایحه حمایت از کودکان و نوجوانان در مجلس با بیان اینکه امیدواریم این لایحه مجددا توسط دولت به مجلس ارائه شود، گفت: از آنجایی که مجلس تغییر کرده و دوره جدیدی از مجلس شروع به کار کرده است؛ باید لوایح دوباره از طرف دولت به مجلس ارسال شود.

وی ادامه داد: اگر دولت این لایحه را دوباره به مجلس ارسال نکند؛ موضوع را به صورت طرح در مجلس مطرح می‌کنم، هرچند که طرح بار مالی دارد و امکانی برای آن نیست.

ابوترابی با تاکید براینکه تمامی اقدامات لازم برای بررسی این لایحه را در کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس انجام دادیم و یکسال هم در نوبت طرح در صحن علنی مجلس بود، افزود: به دلیل پایان مجلس نهم، وقتی برای تصویب نهایی لایحه نماند، اما در صورتی که دولت مجددا این لایحه را ارائه دهد، ابتدا به کمیسیون قضایی آمده و از آنجا که همه کارهای آن انجام شده است؛ سریعا به صحن علنی می‌رود.

عضو کمیسیون قضایی مجلس اظهار کرد: بعد از بازدید از حوزه انتخابیه‌ام حتما صحبتی با معاونت پارلمانی رئیس‌جمهور در این خصوص خواهم داشت.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
3.21451s, 18q