بوی ماه مهر در محک پیچید

تخت های بستری محک،راحت‌ترين نيمكت‌های مدرسه میشوند

۱۳۹۵/۰۶/۲۸ - ۱۵:۲۱ - کد خبر: 193194
تخت های بستری محک،راحت‌ترين نيمكت‌های مدرسه میشوند

سلامت نیوز: کودکان مبتلا به سرطان محک در جشنی با همراهی گروه‌های نمایشی و موسیقی، زیر سقف بیمارستان به استقبال ماه مهر رفتند.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از روابط عمومی محک، آغاز سال تحصیلی براي كودكان محك نويدبخش اتاق‌هايي است كه با حضور معلمان داوطلب رنگ كلاس درس مي‌گيرند. تخت‌هاي بستري، راحت‌ترين نيمكت‌ها مي‌شوند و دفتر و كتاب‌ها كنار ميزهاي دارو جا خوش مي‌كنند تا کودکان مبتلا به سرطان در دوران درمان از روند عادی زندگی دور نشده و مانند هر کودک دیگری برای زندگی پرامید در آینده آماده شوند.


به همین منظور محک همه ساله به مناسبت آغاز سال تحصیلی با برگزاری جشن‌هایی برای فرزندانش به آنها بسته یا هزینه لوازم التحریر اهدا می‌کند تا شوق آموختن در وجودشان پویاتر شود. اهدای 1000 بسته لوازم التحریر به کودکان مبتلا به سرطان نیز بخشی از برنامه امسال محک به مناسبت آغاز سال تحصیلی 1395 بود.


نیکوکاران ایران 25 سال است که کودکان مبتلا به سرطان محک را با حمایت درمانی و رفاهی یاری می‌دهند تا ضمن رسیدن به سلامتی، کیفیت زندگی آنها به خاطر سرطان آسیب نبیند. قهرمانان كوچك مبارزه با سرطان در روزهاي درمان تا رسيدن به سلامتي، پر اميد قدم برمی‌دارند تا بدانند، بخوانند و بنويسند كه سرطان، پايان زندگي نيست.


نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
2.10284s, 18q