غذاهایی که واژن را بدبو می‌کنند

۱۳۹۵/۰۷/۱۸ - ۱۰:۴۱ - کد خبر: 194872
غذاهایی که واژن را بدبو می‌کنند

سلامت نیوز: یک متخصص زنان و زایمان گفت: «مصرف غلات کامل و همچنین میوه و سبزی‌ها به مقدار زیاد نقش موثری در حفظ سلامت واژن دارد و باعث ایجاد تعادل اسیدی در این ناحیه از بدن می‌شود.»

به گزارش سلامت نیوز، دکتر آزیتا صفارزاده‌کرمانی، متخصص زنان و زایمان در گفت‌وگو با سلامانه در این‌باره گفت: «پاکیزگی و زیبایی اندام تناسلی در بین آنها خانم اهمیت خاصی برخوردار است و خانم‌ها نسبت به بوی نامطبوع آن حس خوبی ندارند. و این درحالی است که مصرف برخی غذاها می‌تواند بر بوی بدن تاثیرگذار باشد و ph واژن و بوی آن را تغییر دهد.»

وی در ادامه توضیح داد: «مصرف پیاز، سیر، لبنیات، گوشت قرمز و همچنین ادویه‌ زیاد و الکل می‌توانند ph واژن را برهم بزنند و منجر به بوی نامطبوع در واژن شوند. البته این مساله جای نگرانی نداشته چراکه برای دوره‌ای کوتاه‌مدت واژن بوی نامطبوع می‌دهد. با این حال مصرف برخی موادغذایی در سلامت واژن تاثیرگذار است.»

دکتر صفارزاده درنهایت تاکید کرد: «مصرف غلات کامل و همچنین میوه و سبزی‌ها به مقدار زیاد نقش موثری در حفظ سلامت واژن دارد و باعث ایجاد تعادل اسیدی در این ناحیه از بدن می‌شود.»نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
4.63246s, 19q