مرگ به دلیل مصرف متادون به جای قرص ضدبارداری

۱۳۹۵/۰۷/۲۷ - ۱۱:۳۶ - کد خبر: 195602
مرگ به دلیل مصرف متادون به جای قرص ضدبارداری

سلامت نیوز:زن جوانی که دو قرص متادون را به جای قرص ضدبارداری خورده بود، جان باخت. به گزارش تسنیم ساعت ٥:٤٠ صبح دیروز مرد جوانی با اورژانس تماس گرفت و اظهار کرد: همسرش در منزلشان در منطقه کن حالش وخیم است و نیاز به کمک دارد.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از روزنامه شرق دقایقی بعد مأموران اورژانس در محل اعلام خبر حاضر شدند و پس از معاینه زن جوان، فوت وی را اعلام کردند. مراتب این اتفاق به مأموران کلانتری ١٤٢ کن و بازپرس کشیک قتل پایتخت اعلام شد و دقایقی بعد سجاد منافی‌آذر؛ بازپرس امور جنایی تهران در محل حادثه حاضر شد؛ شوهر متوفی در اظهاراتش به بازپرس گفت: من و همسرم از اتباع افغانستان هستیم، مدتی بود مواد مخدر مصرف می‌کردم و چند وقت قبل ترک کردم و به جای مواد، قرص متادون مصرف می‌کردم، همسرم به من گفته بود که قرص ضد بارداری برایش بگیرم، اما من یادم رفت.

وی ادامه داد: حدود ساعت ٨:٣٠ دیشب به خانه آمدم و دو قرص متادون داخل جیبم بود، ساعت یک شب همسرم گفت قرص خورده و می‌خواهد بخوابد و حواسم به فرزندمان باشد؛ حدود دو ساعت بعد از این اتفاق با گریه فرزندم از خواب بیدار شدم و دیدم که همسرم نفس نمی‌کشد که پس از آن با یکی از بستگانم تماس گرفتم و در نهایت به اورژانس زنگ زدیم؛

بعدا جیب‌های لباسم را نگاه کردم و متوجه شدم همسرم قرص متادون را به جای قرص ضدبارداری مصرف کرده است. سجاد منافی‌آذر، بازپرس ویژه قتل پایتخت، پس از شنیدن اظهارات همسر متوفی، دستور انتقال جسد متوفی به پزشکی قانونی برای تعیین علت مرگ را صادر کرد. تحقیقات در رابطه با این پرونده ادامه دارد.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
7.58159s, 19q