یک کاندیدای انتخابات نظام پزشکی:

جامعه پزشکی دل چرکین است و نتیجه را نمی‌پذیرد

۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۱۵:۴۳ - کد خبر: 218895
جامعه پزشکی دل چرکین است و نتیجه را نمی‌پذیرد

سلامت نیوز:یک کاندیدای انتخابات نظام پزشکی گفت: قاطبه جامعه پزشکی به دلیل لغو انتخابات الکترونیک دل چرکین است و ناخودآگاه نتایج را نمی‌پذیرند.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از فارس،رضا لاری‌پور یک کاندیدای انتخابات نظام پزشکی و مسئول روابط عمومی نظام پزشکی ، گفت: افرادی که در انتخابات نظام پزشکی رأی قابل توجهی به دست آوردند از بزرگان جامعه پزشکی هستند و افراد وزین و صاحب صلاحیت هستند.

وی افزود: اما سازمان جامعه پزشکی برای کار در حوزه پزشکی و کسب قدرت زیاد، نیازمند این است که افراد منتخب آراء بالایی داشته باشند و آراء آنها با مقبولیت قاطبه پزشکان همراه باشد و با توجه به اینکه از قبل اعلام شده بود این انتخابات به صورت الکترونیکی و غیرحضوری برگزار می‌شود بسیاری از همکاران با این تصور قصد شرکت در انتخابات را داشتند که متأسفانه از آن محروم شدند.

لاری‌پور ادامه داد: به دلیل اینکه پیش‌بینی می‌شود شاید برگزاری مجدد انتخابات با مشارکت گسترده‌تر پزشکان همراه باشد و در نتایج آراء تغییری حاصل شود، از منتخبین این دوره درخواست می‌شود نسبت به احقاق حق سایر همکاران خود اقدام کنند و با توجه به اینکه دکتر فاضل‌، معین، ظفرقندی از اسطوره‌های اخلاق جامعه پزشکی هستند و تأثیر سیره و روش آنها بر شاگردانشان قابل انکار نیست انتظار می‌رود که برای احقاق حق سایر همکاران خود از ظرفیت‌های قانونی استفاده کنند.

مسئول روابط عمومی نظام پزشکی اضافه کرد: پیشنهاد بنده این است که یا کلاً‌ انتخابات ابطال شود که ظاهراً چنین تصمیمی وجود ندارد یا انتخابات مجدد به صورت غیرحضوری و الکترونیک به مدت 12 ساعته برگزار شود،‌سومین پیشنهاد این است که این انتخابات به صورت حضوری مجددا در زمان خاص برای کسانی که موفق به شرکت در انتخابات نشده‌اند برگزار شود.

وی گفت:‌ طبق اعلام سایت رسمی وزارت بهداشت(وبدا) بیش از 4 هزار نفر از پزشکان گذرواژه دریافت کرده و رأی الکترونیکی دادند حال سوال اینجاست که رأی آنها چه می‌شود و برای احقاق حق آنها چه تلاشی صورت می‌گیرد.

لاری‌پور در پایان گفت: قاطبه جامعه پزشکی به دلیل لغو انتخابات الکترونیک دلچرکین است و ناخودآگاه نتایج را نمی‌پذیرند.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
10.71899s, 20q