سخنگوی سازمان آتش نشانی خبرداد

حریق گسترده در کارگاه تولید میز و صندلی/ جلوگیری از سرایت آتش به مجتمع کارگاهی ۳ هزار متری

۱۳۹۶/۰۹/۲۳ - ۱۰:۵۶ - کد خبر: 232746
حریق گسترده در کارگاه تولید میز و صندلی/ جلوگیری از سرایت آتش به مجتمع کارگاهی ۳ هزار متری

سلامت نیوز:سخنگوی سازمان آتش نشانی از حریق گسترده در یک کارگاه تولید میز و صندلی واقع در بزرگراه آزادگان خبرداد.به گزارش سلامت نیوز به نقل از میزان،سید جلال ملکی گفت: ساعت ۵ و ۹ دقیقه صبح امروز آتش سوزی در یک کارگاه تولید میز و صندلی به نیرو‌های سازمان آتش نشانی اطلاع داده شد.

وی افزود: نیرو‌های ۲ ایستگاه سازمان آتش نشانی تهران به منظور کمک به آتش نشان‌های چهاردانگه در محل حادثه واقع در بزرگراه آزادگان، خیابان غفاری حضور یافته و امدادرسانی‌های خود را آغاز کردند.

سخنگوی سازمان آتش نشانی با اشاره به وضعیت محل حادثه اظهارکرد: محل حادثه یک کارگاه ۱۵۰ متری بود که در یک مجتمع کارگاهی به وسعت ۳ هزار متر مربع بنا شده بود و زمانی که آتش نشان‌ها در محل حضور یافتند، این کارگاه کاملا شعله ور بود.

ملکی ادامه داد: در بخش ورودی کارگاه، ۱۲ بشکه حاوی مقادیر قابل توجهی تینر و مایعات قابل اشتعال وجود داشت که همین موضوع سبب دشوار‌تر شدن عملیات آتش نشان‌ها شد.

وی در رابطه با اقدامات صورت گرفته به منظور خاموش کردن حریق خاطرنشان کرد: آتش نشان‌ها از سرایت آتش به کارگاه‌های اطراف جلوگیری کرده ضمن اینکه موفق شدند بشکه‌های حاوی مایعات قابل اشتعال را از محل دور کنند.

سخنگوی سازمان آتش نشانی با تاکید بر اینکه این حادثه مصدومی در پی نداشته است تصریح کرد: آتش نشان‌ها موفق شدند ساعت ۶ و ۴۶ دقیقه عملیات خود را به اتمام برسانند و خوشبختانه در این حادثه شاهد مصدوم شدن هیچ فردی نبودیم.نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
0.61319s, 19q