وزیر بهداشت عنوان کرد؛

کشور نیازمند کار جهادی است

۱۳۹۶/۱۱/۲۱ - ۱۰:۱۰ - کد خبر: 237381
کشور نیازمند کار جهادی است

سلامت نیوز:وزیر بهداشت با اشاره به فرا رسیدن دهه فجر انقلاب اسلامی، گفت: بنیانگذاران و شهدای انقلاب به خاطر کشور و رفع ظلم و محرومیت، فداکاری های زیادی کردند و امیدواریم راه آنها ادامه پیدا کند.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از مهر، دکتر سید حسن هاشمی، اظهار داشت: در دوران انقلاب اسلامی، به رغم عدم رابطه مستقیم مردم با روحانیت و امام راحل، انقلاب اسلامی رقم خورد چرا که مردم فهمیده بودند که آنها صداقت و اخلاص دارند و امام خمینی(ره) از جنس خودشان است و پیام حق را جاری کرده است.

وی اضافه کرد: هر قدر با مردم باشیم و درد آنها را بهتر و بیشتر بشنویم، تدوام انقلاب ضمانت بیشتری خواهد داشت.

هاشمی تاکید کرد: نباید فکر کنیم که اگر ما و انقلاب نبودیم، شرایط مردم همانند گذشته بود و حتما تغییراتی ایجاد می شد اما نگاه ها به کلانشهرها بود و وضعیت مناطق محروم و مرزی به جز در مناطقی مانند خرمشهر، آبادان و شمال ایران، رشدی نداشت.

وزیر بهداشت به خدمات ارزشمند جهاد سازندگی به عنوان یکی از نهادهای انقلاب اسلامی اشاره کرد و گفت: اگر خدمات جهاد سازندگی در کشور در حوزه هایی مانند راهسازی، رونق کشاورزی، آب و برق رسانی ادامه یافته بود، سیمای کشور متحول می شد اما متاسفانه، جهاد جوانمرگ شد.

هاشمی اظهار داشت: همه باید در مسیر سازندگی و با وحدت و همدلی عملی و به منظور رضایت مردم و خداوند تلاش کنیم و فقط به فکر خدمت به مردم باشیم و از خودمان عبور کنیم و کار جهادی کنیم تا کشور آباد شود البته اگر چنین شرایطی وجود داشت شاهد برخی محرومیت ها در کشور آن هم بعد از گذشت ۴۰ سال از انقلاب اسلامی، نبودیم.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
0.88937s, 18q