برای کارگران بازداشتی فولاد اهواز قرار کفالت صادر شد

۱۳۹۶/۱۲/۱۴ - ۱۷:۰۶ - کد خبر: 239211
برای کارگران بازداشتی فولاد اهواز قرار کفالت صادر شد

سلامت نیوز: محمدعلی جداری فروغی با بیان اینکه برای کارگران بازداشتی گروه ملی صنعتی فولاد اهواز قرار کفالت صادر شده، گفت: پیگیر آزادی ایشان هستم.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از ایلنا، محمدعلی جداری فروغی (وکیل دادگستری) که از جانب خانواده‌های کارگران بازداشتی مجتمع ملی صنعتی فولاد اهواز به وکالت این کارگران انتخاب شده، گفت: صبح امروز (چهاردهم اسفند) به اتفاق خانواده موکلان به شعبه ۱۲ بازپرسی دادسرای انقلاب اهواز مراجعه کردم. بازپرس محترم اعلام کرد پرونده موکلان، امنیتی است و بایستی با مراجعه به زندان، تشریفات وکالت را انجام دهم.

این وکیل دادگستری افزود: در حدود ساعت یک و نیم بعد ازظهر به زندان اهواز مراجعه و در قسمت اجرای احکام گفته شد موکلان در حال حاضر حق ندارند وکیل انتخاب کنند و این دستور از طرف بازپرس شعبه ۱۲ صادر شده‌است.

جداری فروغی گفت: علیرغم جلوگیری از تنظیم وکالتنامه و انجام تشریفات مربوطه، همه تلاشم بر این است که از حقوق قانونی موکلانم دفاع کنم و پیگیر آزادی آنها باشم.

وی افزود: برای کارگران بازداشتی قرار کفالت ۵۰ میلیون تومانی صادر شده، اما تاکنون علیرغم مراجعه خانواده‌ها، قرار قانونی مذکور پذیرفته نشده‌است. با این همه امیدوارم به زودی این کارگران آزاد شوند و به آغوش خانواده‌هایشان بازگردند.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
8.19961s, 18q