ریختن گازوئیل در جاده کرج چالوس صحت ندارد

۱۳۹۷/۰۴/۰۵ - ۱۶:۵۴ - کد خبر: 246858
ریختن گازوئیل در جاده کرج چالوس صحت ندارد

سلامت نیوز: دادستان عمومی و انقلاب کرج با بیان اینکه برای صحت ادعایی در مورد ریختن گازوئیل در جاده چالوس تیمی تشکیل شد، گفت: بعد از بررسی‌ها مشخص شد ریختن گازوئیل در جاده کرج چالوس صحت ندارد.


به گزارش سلامت نیوز به نقل از تسنیم، دادستان عمومی و انقلاب کرج با بیان اینکه برای صحت ادعایی در مورد ریختن گازوئیل در جاده چالوس تیمی تشکیل شد، گفت: بعد از بررسی‌ها مشخص شد ریختن گازوئیل در جاده کرج چالوس صحت ندارد.

حاجی رضا شاکرمی در مورد موضوع ریختن گازوئیل در محور کرج - چالوس اظهار داشت:یکی از معاونان خود را به همراه افرادی از اداره راه و شهرسازی و پلیس راه جهت بررسی به محور کرج چالوس اعزام کرده ام.

وی با بیان اینکه ریختن گازوئیل در محور کرج چالوس صحت ندارد، افزود: سال ۸۶ یک مورد اتفاق افتاده که با آن برخورد شده است و خود من هم برای بررسی موضوع به این جاده رفته ام.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان البرز با بیان اینکه ممکن است نوع آسفالت ایراد داشته باشد، بیان کرد:در خصوص مواد نفتی و گازوئیل ریزی اصلا این موضوع صحت ندارد.

شاکرمی در پاسخ به سوالی در مورد طرح موضوع زمین خواری در بزرگراه شمالی کرج گفت:زمین خواری اصلا وجود ندارد و یکسری از اراضی بزرگراه جزو اراضی ملی است که مطابق قانون به شهرداری واگذار شده است.

وی افزود: مابقی اراضی اشخاص هم تملک شده و این تملکات توسط دادسرا انجام شده است و در اختیار شهرداری کرج گذاشته شده است و یکسری پول این اراضی پرداخت و یکسری هم پرداخت نشده است.

دادستان عمومی و انقلاب استان البرز با بیان اینکه برخی از افراد توافقاتی با شهرداری انجام داده اند که پول آن پرداخت نشده است، تصریح کرد: این موضوع فرایندی دارد که باید طی شود، ولی موضوع زمین خواری در بزرگراه شمالی کذب محض است.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload