پژوهشگر طب سنتی:

افرادی که برای لاغری به جای سالاد باید کباب بخورند

۱۳۹۷/۱۰/۱۸ - ۱۴:۰۰ - کد خبر: 262074
افرادی که برای لاغری به جای سالاد باید کباب بخورند

سلامت نیوز:پژوهشگر طب سنتی توصیه‌هایی برای لاغری و رژیم غذایی ارائه داد.


به گزارش سلامت نیوز به نقل از فارس،سید مهدی میر غضنفری، پژوهشگر طب سنتی ، در ارتباط با اینکه چرا برخی افراد علیرغم رعایت رژیم غذایی چاق می‌شوند، گفت: رژیم‌های غذایی برای افراد با مزاج های مختلف باید متفاوت باشد تا بتوانیم به نتیجه مطلوب برسیم.

وی افزود:افرادی که چاق هستند و مزاج سرد و تر دارند در صورت مصرف سالاد بیشتر برای لاغر شدن، چاق می‌شوند چراکه مصرف این مواد در افراد مزاج سرد و تر باعث کاهش انرژی در انها شده و مانع از انجام تحرک و ورزش می‌شود.

این پژوهشگر طب سنتی خاطر نشان کرد: این افراد برای رژیم بیشتر توصیه می‌شود گوشت قرمز، کباب و بادام مصرف کنند و از انجام ورزش و تحرک غفلت نکنند البته مراقب باشند افراط در این زمینه نیز صورت نگیرد تا مشکلات دیگر برایشان بروز یابد.

وی در مورد خواص بادام گفت:بادام اگر به همراه گلاب و شکر تهیه شود موجب لینت مزاج شده وبا عث تسهیل دفع می‌شود در ضمن سطح داخلی روده ها را نیز صیقل می‌دهد؛ از این رو افرادی که یبوست دارندنیز از مصرف آن نفع می‌برند.

میر غضنفری بیان داشت: مصرف شیره بادام به افرادی که دچار التهاب مثانه هستند به طوری که سوزش ادرار دارند ولی هیچ عفونت یا میکروبی در دستگاه ادراری آنها وجود ندارد، مصرف بادام به‌دلیل خاصیت ترمیم کنندگی آن توصیه می‌شود.


نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
10.88876s, 19q