انباشت آلاینده ها در شهرهای صنعتی

۱۳۹۷/۱۰/۲۲ - ۲۱:۳۴ - کد خبر: 262276
انباشت آلاینده ها در شهرهای صنعتی

سلامت نیوز: کارشناس سازمان هواشناسی گفت: امروز در بیشتر مناطق کشور جوی آرام خواهیم داشت از این رو انباشت آلاینده ها در شهرهای صنعتی و پرجمعیت دور از انتظار نیست.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از جهان صنعت ،به گفته فریبا گودرزی امروز در غرب سواحل خزر و استان اردبیل وزش بادهای جنوبی و افزایش نسبی دما پیش بینی شده است. البته فردا بارش های پراکنده برای استان های اردبیل، گیلان و غرب مازندران پیش بینی شده است. اما فردا یکشنبه سامانه بارشی جدیدی از غرب وارد کشور می شود و از بعدازظهر تمام نوار غربی و دامنه های البرز شامل استان های آذربایجان غربی ، آذربایجان شرقی، کردستان ، کرمانشاه ، ایلام، لرستان ، چهارمحال و بختیاری ، کهگیلویه و بویراحمد، شمال خوزستان ، جنوب تهران ، زنجان، قزوین، البرز و تهران بارش باران و در ارتفاعات برف خواهد بود.

او ادامه داد: دوشنبه این سامانه تقویت می شود و علاوه بر مناطق یاد شده استان های گلستان ، شرق مازندران، خراسان شمالی ، خراسان رضوی، سمنان، همدان، مرکزی، قم، غرب اصفهان، خوزستان، شمال بوشهر و غرب فارس بارش باران خواهند داشت.

وضعیت هوای تهران/ گرمترین و سردترین نقاط کشور

کارشناس سازمان هواشناسی افزود: هوای امروز تهران صاف، کمی ابری همراه با غبار محلی است و فردا صبح نیز غبار صبحگاهی خواهد داشت؛ اما از بعدازظهر افزایش ابر همراه با باران و وزش باد و در ارتفاعات برف خواهد بود ، البته به علت سردی هوا احتمال بارش برف در سطح شهر نیز وجود دارد.
وی گفت: کمینه دمای امروز صبح مهرآباد منفی ۱ بود و بیشینه دمای امروز تهران به ۶ درجه می رسد،همچنین فیروزکوه منفی ۱۴، دماوند منفی ۸ و لواسان منفی ۵ سردترین نقاط استان تهران بودند.

گودرزی اظهار کرد: زرآباد در سیستان و بلوچستان و راسک ۲۹ درجه و هزارکانیان در استان کردستان منفی ۱۹ درجه ، تکاب منفی ۱۶، خلخال و چادگان منفی ۱۵ به ترتیب گرمترین و سردترین نقاط کشور در ۲۴ ساعت گذشته بودند.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
10.20608s, 20q