سلفی مرگبار جوان 28 ساله رفسنجانی با قطار

۱۳۹۷/۱۱/۱۳ - ۱۱:۳۷ - کد خبر: 264086
سلفی مرگبار جوان 28 ساله رفسنجانی با قطار

سلامت نیوز: رئیس دادگاه عمومی بخش کشکوئیه رفسنجان در خصوص آخرین وضعیت پرونده مرگ جوان رفسنجانی بر اثر برخورد با قطار گفت: در این رابطه پرونده قضائی تشکیل شده است.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از روابط عمومی دادگستری کل استان کرمان، روز گذشته جوان رفسنجانی که برای تفریح و گرفتن عکس سلفی با دوستان خود روی ریل قطار قرار گرفته بود با بی‌توجهی به نزدیک شدن قطار جان خود را از دست داد.

اویس ریاحی رئیس دادگاه عمومی بخش کشکوئیه رفسنجان اظهار داشت: عصر روز گذشته ساعت ۱۶ و ۵۰ دقیقه، پنج جوان رفسنجانی برای تفریح و گرفتن عکس سلفی به روی ریل قطار احمدآباد بخش کشکوئیه می‌روند که پس از نزدیک شدن قطار، لوکوموتیوران با بوق‌های متعدد و علامت‌های هشدار آنان را مطلع می‌کند.

این مقام قضایی گفت: با هشدارها و علامت‌های لوکوموتیوران، چهار نفر از روی ریل کنار می‌روند اما متأسفانه یک جوان ۲۸ ساله که بر روی دوربین خود متمرکز یوده است لحظه آخر متوجه نزدیک شدن قطار می‌شود و هنگام فرار لباس وی به قطار گیر می‌کند و متاسفانه روی ریل می‌افتد و جان خود را از دست می‌دهد.

وی افزود: بررسی‌های اولیه نشان می‌دهد سرعت قطار در لحظه ورود به حریم ایستگاه احمدآباد کشکوئیه بیش از حد مجاز و قانونی بوده است و علی‌رغم اینکه امکان توقف داشته است متاسفانه ترمز نکرده است.

ریاحی با اشاره به اینکه این حادثه در حریم ایستگاه اتفاق افتاده است و آن منطقه محصور نبوده و نگهبانی هم حضور نداشته است، بیان داشت: در همان ساعات اولیه حادثه تحقیقات ماجرا آغاز شد و در صورتی ‌که تخلفی صورت گرفته باشد با قاطعیت برخورد خواهد شد.

رئیس دادگاه عمومی بخش کشکوئیه رفسنجان خاطرنشان کرد: موضوع جهت تعیین میزان درصد تقصیر طرفین به هیات تخلفات راه آهن ارسال شده است و تحقیقات تکمیلی ادامه دارد.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
6.66995s, 19q