جمعیت مبارزه با استعمال دخانیات ایران اعلام کرد

ویزیت و مشاوره رایگان برای ترک استعمال دخانیات

۱۳۹۷/۱۲/۰۸ - ۱۰:۳۹ - کد خبر: 265611
ویزیت و مشاوره رایگان برای ترک استعمال دخانیات

سلامت نیوز:جمعیت مبارزه با استعمال دخانیات ایران اعلام کرد: دود سیگار و قلیان سالانه در کشور 60 هزار نفر قربانی می گیرد و برای پیشگیری از این مسئله مشاوره و ویزیت رایگان ترک استعمال دخانیات توسط این جمعیت انجام می‌شود.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از فارس،‌ جمعیت مبارزه با استعمال دخانیات ایران طی اطلاعیه‌ای اعلام کرد: براساس اثبات متخصصین امر و پزشکان مبنی برضرر استعمال دخانیات بر بدن انسان این جمعیت آمادگی دارد رایگان از افراد داوطلب ترک دخانیات ویزیت کند.

هموطنان تهرانی می توانند با شماره تلفن 88105003 تماس و جهت ویزیت هماهنگی کنند.

دود سیگار و قلیان سالانه در کشور 60 هزار نفر قربانی می گیرد و 10 درصد از این قربانیان اعضای خانواده افراد سیگاری با عنوان دود دست دوم‌هستند.

کیلنیک مربوطه با بهره برداری از اخرین فناوری و استاندارهای بین المللی وپزشک متخصص اماده پذیرش ومشاوره رایگان داوطلبان ترک دخانیات است.

دود قلیان دهها برابر سیگار زیان داشته و سلامت انسان را به خطر می اندازد و یکی از5 عامل مرگ و میر در جهان استعمال دخانیات است.

دفتر این جمعیت در تهران خیابان ولی عصر(ع)، ابتدای خیابان فتحی شقاقی، خیابان فراهانی پور ، پلاک 4 واقع است و برای اطلاعات بیشتر هموطنان عزیز می توانند سایت این جمعیت به نشانی iata.org.ir مراجعه کنند.


نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
4.39116s, 19q