کشف محموله داروی قاچاق در مرز دشت آزادگان

۱۳۹۷/۱۲/۱۴ - ۱۲:۴۲ - کد خبر: 266092
کشف محموله داروی قاچاق در مرز دشت آزادگان

سلامت نیوز: مرزبانان اقدام به پوشش عملیاتی نوار مرزی کرده و قاچاقچیان را هنگام عبور از مرز مشاهده و به آنها دستور ایست دادند.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از ایسنا، فرمانده مرزبانی خوزستان از کشف محموله داروی قاچاق توسط مرزبانان دشت آزادگان خبر داد.

سردار عبداله نظرپور اظهار کرد: روز گذشته مأموران هنگ مرزی دشت آزادگان و گروهان بستان در نتیجه ساعت‌ها کار اطلاعاتی، از قصد قاچاقچیان مبنی بر ورود محموله داروی قاچاق از طریق نوار مرزی دشت آزادگان آگاه شدند و بلافاصله بررسی موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

فرمانده مرزبانی خوزستان افزود: مرزبانان اقدام به پوشش عملیاتی نوار مرزی کرده و قاچاقچیان را هنگام عبور از مرز مشاهده و به آنها دستور ایست دادند.

وی تصریح کرد: قاچاقچیان که خود را در تنگنای مرزبانان دیدند با استفاده از تاریکی شب و پوشش گیاهی منطقه به عمق کشور عراق متواری شدند. در پاکسازی از محل حدود ۱۰۰۰ بسته انواع دارو کشف شد.

نظرپور بیان کرد: کارشناسان ارزش محموله کشف شده را قریب به یک میلیارد ریال برآورد کردند که پس از تکمیل پرونده اولیه تحویل مراجع ذیصلاح شد.

وی خاطرنشان کرد: ورود غیرقانونی و بدون مجوز دارو و عرضه آن در کشور می‌تواند خسارات جبران‌ناپذیری به دنبال داشته باشد و جان هموطنانمان را در معرض آسیب قرار دهد. از همین رو مرزبانان خوزستان با اشرافیت کامل بر نوار مرزی از ورود هرگونه کالای ممنوعه و قاچاق جلوگیری خواهند کرد و در پاسداری از مرزهای جنوب غربی کشور تمام تلاش خود را به کار می‌گیرند.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
4.69376s, 19q