مصرف چه غذاهایی به چربی سوزی کمک می کنند؟

۱۳۹۸/۰۱/۲۱ - ۱۲:۲۶ - کد خبر: 268210
مصرف چه غذاهایی به چربی سوزی کمک می کنند؟

سلامت نیوز: مصرف غذاهای چربی سوز، می تواند چربی های بدن را کاهش دهد و در طول زمان باعث کاهش وزن شود. اصطلاح “غذاهای چربی سوز” برای افرادی که بعلت تحریک متابولیسم، کاهش اشتها و یا کاهش مصرف مواد غذایی، چربی بیشتری تولید می کنند، اعمال می شود.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از شفقنا، همه مواد غذایی متابولیسم را تحریک می کنند. با این حال، برخی از انواع غذاها، مانند فلفل قرمز، ممکن است تأثیر بیشتری بر متابولیسم داشته باشند. خوردن این غذاها باعث کاهش وزن می شود.

آجیل

خوردن آجیل به طور منظم می تواند به افزایش سطح انرژی و کاهش گرسنگی کمک کند. آجیل بسیار مغذی است دارای پروتئین و چربی مفید هستند که هر دو برای جبران گرسنگی در طول دوره های طولانی مفید هستند.

ماهی های چرب

ماهی نیز دارای پروتئین بالا است. پروتئین غذایی می تواند گرسنگی را جبران کند و این یک ابزار مهم برای کاهش وزن است.

ماست

ماست حاوی انواع مختلفی از پروتئین است خوردن ماست با پروتئین بالا می تواند منجر به کنترل اشتها، جبران گرسنگی و کاهش مصرف مواد غذایی شود.

نخود فرنگی

نخود ها دارای ویتامین ها، مواد معدنی و فیبر هستند. آنها همچنین حاوی کربوهیدراتهای پیچیده هستند که منبع خوبی از انرژی هستند. نخود فرنگی حاوی پروتئین است که می تواند گرسنگی را خنثی کند.

تخم مرغ

تخم مرغ غنی از ویتامین ها، مواد معدنی و سایر مواد مغذی مهم برای سلامتی است. تخم مرغ نیز یک منبع عالی از پروتئین است و می توانند به کنترل اشتها کمک کنند.

فلفل تند

فلفل چیلی می تواند منجر به کاهش وزن شود.

روغن نارگیل

روغن نارگیل حاوی سطح بالایی از تری گلیسیرید های متوسط زنجیره ای است که باعث کاهش وزن می شوند.

چای سبز

چای سبز منبع خوبی از آنتی اکسیدان ها است و یکی از مزایای آن کاهش وزن است.

منبع: www.medicalnewstoday.com

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
10.40173s, 19q