بهادری در تذکر شفاهی:

اطلاعات غلط در مورد احیای دریاچه ارومیه ندهید

۱۳۹۸/۰۱/۲۷ - ۱۶:۱۸ - کد خبر: 268717
اطلاعات غلط در مورد احیای دریاچه ارومیه ندهید

سلامت نیوز: نماینده مردم ارومیه در مجلس با اشاره به اینکه دریاچه ارومیه هنوز احیا نشده، خطاب به وزرای نیرو و جهاد کشاورزی گفت: اطلاعات غلط به مردم می‌دهند.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از خانه ملت، سیدهادی بهادری در نشست علنی امروز (سه شنبه 27 فروردین) مجلس شورای اسلامی در تذکری شفاهی خطاب به رییس‌جمهور گفت: برنامه‌های معیشتی جنابعالی و کابینه شما پاسخگو نبوده و نظام تولید و توزیع و نظام واردات و صادرات اشکالات جدی دارد؛ ضمن اینکه یک روز سیب‌زمینی و یک روز پیاز گران می‌شود.

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه و قوانین واردات و صادرات کالا هر روز تغییر می‌کند و هیچ ثباتی در این زمینه‌ها وجود ندارد، خطاب به وزیر کشور افزود: بارندگی‌ها نشان داد جنابعالی هیچ توجهی به مدیریت بحران در کشور نداشتید و مقوله مدیریت بحران در وزارت کشور در حاشیه قرار دارد؛ ضمن اینکه اگر کمک‌های مردمی و کمک‌های داوطلبانه نبود مشخص نبود کشور در چه وضعیتی قرار دارد.

وی با تاکید بر اینکه منتظر فروکش کردن بحران سیل هستیم تا مجلس به این مسئله ورود کند، تصریح کرد: قطع وسیع درختان در آذربایجان در حال انجام است و معلوم نیست این کار توسط کدام مافیا و با چه اهدافی انجام می‌شود.

این نماینده مجلس در تذکری خطاب به وزرای نیرو و جهاد کشاورزی گفت: دریاچه ارومیه هنوز احیا نشده و اطلاعات غلط به مردم می‌دهند. به دلیل بارندگی‌ها سطح تراز آب بالا آمده و برای احیای دریاچه آب باید سطح آب دریاچه سه متر بالا بیاید. باید پروژه‌های ستاد احیا با سرعت بیشتری ادامه یابد.

بهادری در تذکری خطاب به بطحایی وزیر آموزش و پرورش افزود: برای دریافت رای اعتماد از مجلس به ما قول دادید اصل ۱۵ قانون اساسی و آموزش زبان مادری در مدارس کشور را اجرا کنید و با وجودی که کتاب‌های مربوطه چاپ شده است اما این قول شما هنوز اجرایی نشده است؛ از شما می‌خواهم در سال تحصیلی جدید این مهم را در دستورکار قرار دهید.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
10.11782s, 20q