با حضور در فراکسیون مستقلین

شریعتمداری: تامین اجتماعی از دولت ۱۸۰هزار میلیارد تومان طلب دارد

۱۳۹۸/۰۲/۰۳ - ۱۱:۵۷ - کد خبر: 269097
شریعتمداری: تامین اجتماعی از دولت ۱۸۰هزار میلیارد تومان طلب دارد

سلامت نیوز:سخنگوی فراکسیون مستقلین مجلس شورای اسلامی گفت که طبق گزارش وزیر کار از ۱۸ هزار میلیارد تومان وام روستایی ۷ هزار میلیارد تومان آن پرداخت شده است.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از ایسنا،مهرداد لاهوتی با اشاره به حضور وزیر کار در جلسه صبح امروز (سه‌شنبه) فراکسیون مستقلین، گفت‌: طبق اعلام آقای شریعتمداری از ۱۸ هزار میلیارد تومان وام روستایی، ۷ هزار میلیارد آن پرداخت شده است و باید هر چه‌ سریع‌تر مبلغ باقی‌ مانده را نیز جبران کنند.

وی ادامه‌ داد: وزیر کار همچنین در این جلسه اظهار کرد که تامین اجتماعی ۱۸۰ هزار میلیارد تومان طلب از دولت دارد و باید راهی پیدا شود که دولت بدهی‌اش را به تامین اجتماعی پرداخت کند.

لاهوتی در بخش دیگری از صحبت‌های خود، یادآور شد: آقای شریعتمداری به موضوع "جوانگرایی" در وزارت کار اشاره کرد و گفت که اگر فرصتی داده شود آثار تغییر و تحولات در این وزارتخانه مشخص خواهد شد.

سخنگوی فراکسیون مستقلین مجلس شورای اسلامی در پایان صحبت‌های خود، اضافه کرد: در این جلسه همچنین موضوع تعاونی‌ها مطرح و عنوان شد که تعاونی‌ها باید تا سال ۱۴۰۴ ، ۲۵ درصد از اقتصاد را داشته باشند، در حالی که هنوز سهمشان در اقتصاد چهار تا پنج درصد است، لذا قرار شد وزارت‌ کار تلاش بیشتری کند تا سهم مربوطه را بالا ببرد.نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
0.32489s, 21q