ترافیک سنگین در محورهای چالوس و هراز

۱۳۹۸/۰۴/۰۸ - ۱۱:۲۲ - کد خبر: 274218
ترافیک سنگین در محورهای چالوس و هراز

سلامت نیوز:رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا به تشریح آخرین وضعیت جوی و ترافیکی کشور پرداخت.

به گزارش ایلنا، سرهنگ نادر رحمانی با اشاره به آخرین وضعیت محورهای شمالی اظهار کرد: در محور چالوس (شمال به جنوب) محدوده‌های مرزن آباد، سیاه بیشه، پل زنگوله، گچسر، نساء، آسارا و در محور هراز (شمال به جنوب) حدفاصل بایجان تا وانا در برخی از مقاطع شاهد ترافیک سنگین هستیم.


وی افزود: تردد در محور فیروزکوه و آزادراه قزوین-رشت (رفت و برگشت) روان است.


رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا با اشاره به وضعیت جوی محورهای کشور گفت: محورهای شمالی فاقد هرگونه مداخلات جوی هستند.


سرهنگ رحمانی با اشاره به آخرین وضعیت ترافیکی سایر محورها گفت: آزادراه قزوین-کرج محدوده هشتگرد دارای ترافیک نیمه سنگین است.


وی با اشاره به محورهای مسدود گفت: محور پل دختر-کوهدشت، محور قدیم پلدختر-خرم آباد و شهداد-نهبندان محورهای شریانی هستند که تا به این لحظه مسدود هستند.


رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا خاطرنشان کرد: در کمربندی دهلران مسدود و تردد از داخل شهر دهلران محدودیت تردد با تغییر مسیر جزئی داریم.


سرهنگ رحمانی گفت: محورهای غیرشریانی شمشک-دیزین، اولنگ-شاهرود و شهداد – اندوهجرد به علت نبود ایمنی کافی تا اطلاع بعدی مسدود هستند.


وی در ادامه گفت: به علت عادی و روان بودن بار ترافیکی در محور کرج- چالوس محدودیت تردد جنوب به شمال محور کرج-چالوس لغو گردید.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
13.07034s, 20q