یک روان‌شناس بالینی مطرح کرد؛

چگونه افراد منفی‌نگر انرژی ازدست‌رفته خود را بازیابی می‌کنند؟

۱۳۹۸/۰۴/۱۷ - ۱۰:۰۷ - کد خبر: 274921
چگونه افراد منفی‌نگر انرژی ازدست‌رفته خود را بازیابی می‌کنند؟

سلامت نیوز: یک روان‌شناس بالینی با اشاره به اینکه افراد می‌توانند انرژی خود را از یکدیگر به عاریت بگیرند، گفت: خواب کافی و غذای سالم تازه از راه‌هایی است که می‌توان کمبود انرژی را جبران کرد.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از آنا،زهره احمدی گفت: در بسیاری از موارد افراد احساس می‌کنند توان ادامه دادن مسیری که در پیش دارند را ندارند و به اصطلاح امروزی‌ها کم آورده‌اند.

وی افزود: برخی از کارشناسان حوزه روان‌شناسی بر این باورند که افراد در این موارد به جای آنکه انرژی خود را از غذا و طبیعت و نور خورشید و ورزش کسب کنند انرژی خود را از دیگران به عاریت می‌گیرند.

این روان‌شناس بالینی خاطرنشان کرد: چند راه مفید برای افزایش انرژی وجود دارد؛ خواب کافی و غذای سالم تازه از راه‌هایی است که می‌توانیم با آن کمبود انرژی را جبران کنیم. هرچند بسیاری بر این باورند که استراحت، تفریح، مدیتیشن و رفتن به دل طبیعت و استفاده از نور خورشید نیز می‌تواند در بازیابی انرژی مؤثر باشد.

احمدی با تأکید بر اینکه افراد خشن با دادوفریاد انرژی دیگران را می‌گیرند؛ اضافه کرد: این گروه از افراد با رفتار پرخاشگرانه انرژی را از دیگران گرفته و خودشان پرانرژی می‌شوند.

وی ادامه داد: اما گروه دیگری که انرژی ما را می‌گیرند افرادی هستند که با بیان غصه‌ها و مشکلات خود ما را وادار به دلسوزی می‌کنند. اگر تجربه کرده باشید این افراد پس از پایان صحبت‌های خود به سبک شدن خود اذعان می‌کنند این افراد درواقع با این اتفاق کمبود انرژی خود را جبران می‌کنند.

این روان‌شناس بالینی تصریح کرد: عده‌ای نیز با غر زدن بهانه‌گیری انرژی شما را تصاحب می‌کنند و به این طریق خودشان انرژی موردنیاز خود را تأمین می‌کنند.


نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
4.32255s, 19q