رفیعی در گفتگو با میزان مطرح کرد

پیش بینی آسمانی صاف برای اکثر مناط کشور/کاهش نسبی دما مورد انتظار است

۱۳۹۸/۰۵/۲۶ - ۱۰:۵۹ - کد خبر: 277788
پیش بینی آسمانی صاف برای اکثر مناط کشور/کاهش نسبی دما مورد انتظار است

سلامت نیوز: رفیعی کارشناس سازمان هواشناسی شرایط جوی کشور را طی سه روز آینده تشریح کرد.


به گزارش سلامت نیوز به نقل از میزان،کبری رفیعی کارشناس سازمان هواشناسی با اشاره به شرایط جوی کشور طی روز‌های آینده، گفت: طی سه روز آینده در ساعت‌های بعد از ظهر در استان‌های آذربایجان غربی، لرستان، کرمانشاه و جنوب استان فارس رشد ابر را خواهیم داشت که رگبار پراکنده نیز در این مناطق رخ می‌دهد.

وی با بیان اینکه در سایر مناطق کشور طی سه روز آینده آسمان صاف خواهد بود، افزود: جوی پایدار برای اکثر مناطق کشور پیش بینی می‌شود و وقوع پدیده خاصی مورد انتظار نیست.

رفیعی با تاکید بر اینکه طی سه روز آینده در استان‌های سیستان و بلوچستان به ویژه در شمال این استان منطقه زابل وزش باد شدید پیش بینی شده که در برخی ساعات با گرد و خاک همراه خواهد بود، تصریح کرد: در مناطق شرقی استان کرمان هم طی سه روز آینده این وضعیت مورد انتظار است.

وی با بیان اینکه تهران امروز از نظر شرایط جوی آسمانی صاف تا کمی ابری خواهد داشت، گفت: حداکثر دما برای امروز ۳۶ درجه و حداقل دمای فردا ۲۲ پیش بینی شده و انتظار کاهش نسبی دما را داریم.

کارشناس سازمان هواشناسی کشور یاد آور شد: شهرکرد با دمای ۸ درجه خنک‌ترین و اهواز با دمای ۴۶ درجه گرم‌ترین مراکز استان خواهند بود.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
12.67376s, 20q