ماجرای تلخ تجاوز ۷ مرد افغانی به یک زن!

۱۳۹۸/۰۷/۱۵ - ۱۰:۵۱ - کد خبر: 282622
ماجرای تلخ تجاوز ۷ مرد افغانی به یک زن!

سلامت نیوز:صبح دیروز نخستین جلسه محاکمه ۷ مرد افغانستانی که به یک زن جوان تعرض کرده بودند در شعبه هفتم دادگاه کیفری تهران برگزار شد.


به گزارش سلامت نیوز، ایران نوشت: زن جوان در حالی که ماجرای روز حادثه را تعریف می‌کرد، گفت: زمانی که مردان افغان مرا مورد آزار و اذیت قرار دادند، من مقاومت می‌کردم اما آنها به من فیلمی نشان دادند که در آن همین مردان به یک دختر تعرض کرده و او را کشته بودند. آنها به من گفتند این دختر را کشته‌اند و جسدش را نیز در همان باغ دفن کرده‌اند اگر من هم مقاومت کنم به سرنوشت او دچار خواهم شد و راز این جنایت برای همیشه مخفی می‌ماند.

این درحالی بود که در ادامه جلسه دادگاه فقط یکی از متهمان دستگیر شده منکر آزار و اذیت زن جوان شد و گفت: همدستانم به زن جوان تعرض کردند و من در این ماجرا هیچ نقشی نداشتم.

بدین ترتیب قاضی کیخواه رئیس شعبه 7 دادگاه کیفری یک دستور داد تا کارآگاهان پلیس آگاهی ماجرای قتل را پیگیری کنند و به خانه باغ مورد نظر رفته و ضمن بازرسی از باغ مشخص شود که آیا متهمان مرتکب جنایتی شده‌اند یا نه؟ همچنین دستور احضار مالک اصلی باغ نیز صادر شد تا مشخص شود این مردان خبیث به چه دلیل در خانه او سکونت داشته و کلید را از کجا آورده بودند.

رسیدگی به این پرونده از اوایل مهر با شکایت زن جوانی به اداره پلیس آغاز شد. وی گفت: برای خرید خانه به سراغ سایت‌های آگهی فروش خانه رفتم با شماره‌ای که در آگهی بود تماس گرفتم. مرد املاکی که بعداً فهمیدم افغانستانی است با من قرار گذاشت و مرا به خانه باغی برد و در آنجا 7 مرد افغانی به من تعرض کردند.


نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
9.27219s, 19q