ماجرای همسایه عصبانی که با پنچر کردن چهار چرخ آمبولانس باعث مرگ بیمار شد

۱۳۹۸/۰۸/۱۲ - ۱۷:۰۷ - کد خبر: 283951
ماجرای همسایه عصبانی که با پنچر کردن چهار چرخ آمبولانس باعث مرگ بیمار شد

سلامت نیوز: معاون عملیات اورژانس تهران درباره اخباری مبنی بر فوت بیمار قلبی پس از پنچرکردن آمبولانس توسط همسایه بیمار، توضیح داد.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از ایسنا، دکتر معتمدی، معاون عملیات اورژانس تهران در این باره گفت: تکنسین‌های اورژانس در این حادثه در جریان مأموریت و احیای یک فرد مسن بودند. همراهان بیمار حین رسیدن تکنسین‌های اورژانس، از اضطراب زیادی برخوردار بودند که با توجه به حساسیت موضوع، آمبولانس مقابل پارکینگ منزل همسایه مقابل، پارک شد.

وی افزود: تکنسین‌های اورژانس با توجه به انجام عملیات احیا، سوئیچ خودروی آمبولانس را به یکی از همراهان بیمار دادند و از وی خواستند با مراجعه به مقابل منزل‌، موضوع را به همسایه توضیح دهد که در این حین، همسایه ضمن فحاشی، با یک قمه به همراه بیمار و خودروی آمبولانس حمله‌ور شده و چهار لاستیک خودروی آمبولانس را پنچر کرد.

معاون عملیات اورژانس تهران ادامه داد: طولانی شدن روند انتقال به‌ دلیل اتفاقات به‌ وجود آمده، در مرگ بیمار مؤثر بوده است.

وی تاکید کرد: اورژانس تهران نیز با توجه به خسارات واردشده به خودروی آمبولانس، از آن شخص شکایت کرد.

به گفته معاون عملیات اورژانس تهران، متهم این پرونده فردای روز حادثه با قرار وثیقه آزاد شد.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
نظرات
ساسان
کارهای خارج از استاندارد این آمبولانس به قرار زیر است:
- چراغ‌های آژیر آمبولانس خاموش بود. طبق استاندارهای جهانی خاموش بودن این چراغ‌ها نشان از خطرناک نبودن موقعیت بیمار است.
- راننده آمبولانس اجازه ترک ماشین را ندارد. طبق استاندارهای جهانی وقتی وضع بیمار وخیم است یک ثانیه را هم نباید از دست داد و راننده باید آماده حرکت باشد و نمی‌تواند ماشین را ترک کند.
0.39346s, 20q