تمام محورهای مواصلاتی اصلی استان‌های زلزله‌زده باز است

۱۳۹۸/۰۸/۱۷ - ۱۱:۱۰ - کد خبر: 284155
تمام محورهای مواصلاتی اصلی استان‌های زلزله‌زده باز است

سلامت نیوز: رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا گفت تاکنون گزارشی از بسته شدن محورهای مواصلاتی اصلی استان‌های زلزله‌زده اعلام نشده و تمامی محورها باز هستند و امکان تردد وجود دارد.

به گزارش سلامت نیوز، سرهنگ نادر رحمانی در گفت‌وگو با پانا، با اشاره به وقوع زلزله در بامداد روز جاری در برخی استان‌های شمالی کشور، اظهار کرد: طبق گزارشات واصله ترافیک در محور شمال به جنوب کرج_چالوس و همچنین در محدوده مرزن‌آباد سنگین تا نیمه سنگین است. همچنین ترافیک در محور هراز در محدوده نارنجستان و تونل شماره یک نیز سنگین است.

وی درباره مداخلات جوی در محورهای مواصلاتی کشور نیز اظهار کرد: اکنون تنها در محور شیراز _ نورآباد بارش باران مشاهده می‌شود و از سایر محورهای اصلی مداخلات جوی خاصی گزارش نشده است.

رحمانی افزود: به جهت کنترل بار ترافیکی ناشی از بازگشت مردم به شهرهایشان پس از تعطیلات، تردد هرگونه وسیله نقلیه در محور کرج به چالوس از ساعت 13 بعدازظهر روز جاری و همچنین محور رودهن به آمل از ساعت 12 ظهر ممنوع می‌باشد.

وی از مردم خواست پیش از آغاز سفر از طریق شماره گیری ٨٨٢۵۵۵۵۵ طی ساعات شبانه روز از آخرین وضعیت جوی و ترافیکی راه‌های کشور مطلع شوند.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
3.29179s, 19q